مقصد : رم, پاریس
تاریخ رفت : 9 آذر
مدت اقامت : 8 روزه

ممکن است به دلیل نوسانات پرواز و ارز قیمت تور ترکیبی اروپا فرانسه اسپانیا ایتالیا تغییر کرده باشد.
جهت اطلاع از قیمت‌های به‌روز با سفرخان تماس بگیرید.

لیست تور ترکیبی اروپا فرانسه اسپانیا ایتالیا

شرایط تور ترکیبی اروپا فرانسه اسپانیا ایتالیا

اصل گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار همراه با امضاي دارنده پاسپورت.
چهار قطعه عكس در اندازه6*4 رنگي،تمام رخ، با زمينه روشن.
اصل شناسنامه
اصل سند مالكيت
اصل گذرنامه های قبلي.
گواهي تمكن مالي از بانك متقاضي با ذكر گردش سه ماهه آخر حساب بانكي و ميزان موجودي (حداقل مانده حساب 350 ميليون تومان)
مدارك شغلي:
براي دانشجويان و اعضاي علمي دانشگاه ها :كارت بين المللي دانشجويي يا عضويت هيات علمي
براي صاحبان شركت هاي خصوصي (مدير عامل،عضو هيات مديره و…) روزنامه رسمي شركت
براي كارمندان بخش دولتي: آخرين حكم كارگزيني
كارمندان بخش خصوصي: گواهي اشتغال به كار
براي كسبه: جواز كسب/ كارت بازرگاني.
مسافران محترم توجه داشته باشند كه هزينه تورهای اختياری ( آپشنال ) و ديگر مواردی كه ذكر نشده بر عهده مسافر است. نرخ بلیت نوزراد 250 یورو هست .

تور ترکیبی اروپا

با گشت و گذار در دل قاره اروپا، تور ترکیبی اروپا ایتالیا، فرانسه و اسپانیا به شما فرصتی عالی برای تجربه زیبایی‌ها و فرهنگ‌های منحصر به فرد این سه کشور می‌دهد. این تور ترکیبی شامل مقصدهایی مانند رم، پاریس و بارسلونا است که هر یک به تنهایی نقاط جذابی برای بازدید دارند.
در تور ایتالیا، شما می‌توانید غوطه ور شوید در تاریخ و فرهنگ بازتاب‌دهنده جمهوری روم با بازدید از آثار باستانی همچون کلیسای سنت پیتر و کلیسای سنت پاول در رم. همچنین، شهرهای زیبایی مانند ونیز و فلورانس با آثار هنری معروف خود نیز در این تور قرار دارند.
در تور فرانسه، شما می‌توانید به پایتخت عاشقان، پاریس، سفر کنید و جاذبه‌های شهری مانند برج ایفل، موزه لوور و کاخ ورسای را ببینید. همچنین، شهرهای دیگری مانند نیس، مون‌سنت میشل و استراسبورگ نیز از جاذبه‌های دیگری هستند که در این تور قرار دارند.
در تور اسپانیا، شما می‌توانید با فرهنگ و تاریخ این کشور آشنا شوید. بازدید از شهرهایی مانند بارسلونا با آثار غیرمعمول آنتونی گوادی و آلهامبرا و مادرید با موزه پرادو و کاخ رویال می‌تواند تجربه‌ای بی‌نظیر باشد.با تور ترکیبی اروپا ایتالیا، فرانسه و اسپانیا، شما بهترین فرصت را برای تجربه تاریخ، فرهنگ و طبیعت این سه کشور دارید. از جاذبه‌های تاریخی گرفته تا هنر و طبیعت، همه چیز در این تور وجود دارد.

قیمت تور ترکیبی ایتالیا فرانسه اسپانیا

قیمت تور ترکیبی ایتالیا فرانسه اسپانیا بسته به عوامل مختلفی از جمله فصل سفر، مدت زمان اقامت، خدمات دریافتی و تعداد افراد گروهی که سفر را به همراه می‌برند، متغیر است.تورهای ترکیبی اغلب بر اساس پکیج‌های توریستی طراحی می‌شوند و خدماتی از جمله بلیط هواپیما، اقامت در هتل، ترانسفرهای محلی، صبحانه و گشت‌های شهری را شامل می‌شوند. بنابراین، قیمت تور ترکیبی ایتالیا فرانسه اسپانیا پیش از هرچیز بسته به میزان و کیفیت ارائه خدمات در نظر گرفته می‌شود.
علاوه بر این، قیمت تور ترکیبی نیز تحت تأثیر عوامل اقتصادی، ارزش ارز و تغییرات در صنعت گردشگری قرار می‌گیرد. برخی از مسافران ممکن است تمایل داشته باشند تا نحوه سفر خود را سفارشی‌سازی کنند و برخی خدمات را حذف یا اضافه کنند که این نیز می‌تواند تأثیر مستقیمی بر قیمت تور داشته باشد.
با توجه به همه این عوامل، متأسفانه ارائه قیمت صحیح و قطعی تور ترکیبی ایتالیا فرانسه اسپانیا غیرممکن است. بهترین راه برای دریافت اطلاعات دقیق و قیمت‌های به‌روز تورهای ترکیبی این سه کشور، مراجعه به حضوری به آژانس سفرخان یا با ما تماس بگیرید .

تور فرانسه ایتالیا اسپانیا

تور فرانسه ایتالیا اسپانیا یک تجربه‌ی بی‌نظیر در سفر و گشت و گذار است. با شامل 11 روز اقامت در شهرهای بارسلون، رم و پاریس، شما فرصتی عالی برای بازدید از جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی و هنری این سه کشور خواهید داشت.