با سفرخان، توری فوق العاده به سواحل بالی و جاکارتا در اندونزی را تجربه کنید. به عنوان مجری مستقیم تورها، سفرخان ارزانترین قیمت‌ها را برای شما ارائه می‌دهد. از آب و هوای گرم و مطبوع بالی لذت ببرید و در سواحل زیبا و آبی این جزیره استراحت کنید. همچنین، در جاکارتا از بازدید از مراکز خرید و رستوران‌های محلی لذت ببرید. با سفرخان بهترین تجربه را از تور اندونزی بالی و جاکارتا داشته باشید.

لیست قیمت تور اندونزی

تور بالی لوکس
7 شب
امارات ایرلاینز
مردادماه
77,260,000 مشاهده تور
تور ترکیبی مالزی سنگاپور بالی
10 شب
ایرعربیا
4-11-18-25 مرداد
98,040,000 مشاهده تور

تور اندونزی ۱۴۰۲

با تور اندونزی ۱۴۰۲ از سفرخان، شما فرصتی فوق‌العاده برای تفریح و گردش در بالی و جاکارتا خواهید داشت. در بالی، شما می‌توانید از آبشارهای طبیعی خیره‌کننده، ساحل‌های زیبا و فرهنگ محلی بی‌نظیر لذت ببرید. همچنین، در جاکارتا شهری پر از اماکن تاریخی و فرهنگی است که شما را به دنیایی متفاوت می‌برد. با سفرخان، تور اندونزی ۱۴۰۲ را تجربه کنید و لحظاتی پر از سرگرمی، هیجان و خلق خاطرات خاص را به یاد بسپارید.

تور جاکارتا بالی

بهترین زمان برای خرید تور جاکارتا و بالی ترکیبی بستگی به ترجیحات شما و عواملی مانند موسم توریستی، تعطیلات، قیمت ارز و رویدادها دارد. می‌توانید در ماه‌های آوریل تا سپتامبر در فصل خشک برای تور سفر کنید. همچنین، در زمان‌هایی که تعطیلات نیستند، قیمت‌ها کمتر خواهد بود. همچنین، تأثیر تغییرات نرخ ارز را نیز در نظر بگیرید. در نهایت، با برنامه‌ریزی در مورد رویدادها و جشنواره‌های محلی، می‌توانید تجربه جالبی را در سفر خود داشته باشید.

تور جاکارتا بالی مجری مستقیم

تور جاکارتا بالی مجری مستقیم آن سفرخان است. سفرخان بسته های توری را برای سفرهای بالی ارائه می دهند و به شما کمک می کنند تا بلیط هواپیما، اقامتگاه، ترانسفر و دیگر خدمات مورد نیاز خود را برای سفر به بالی برگزینید. شما می توانید با تماس با سفرخان جزئیات بیشتری را درباره پکیج‌های تور جاکارتا بالی ترکیبی دریافت کنید.

قیمت تور اندونزی جاکارتا

قیمت تور اندونزی جاکارتا 1402 در سفرخان رقابتی و ارزان است، می توانید از این فرصت استفاده کنید. با این حال، برای اطلاعات دقیقتر در مورد این تور و خدماتی که در آن شامل می شود، بهتر است با سفرخان تماس بگیرید و جزئیات را بپرسید.

سوالات متداول تور اندونزی
هزینه سفر به اندونزی ممکن است بسته به فاکتورهای مختلفی مانند تاریخ سفر، مدت زمان اقامت، امکانات هتل، نوع پرواز، جاذبه های دیدنی و سایر فاکتورها متغیر باشد.