تور هند ۱۴۰۳ در سفرخان (کارگزار مستقیم تور هند) بدون واسطه ، با ارزانترین قیمت ، پشتیبانی 24 ساعته ارائه میشود. اقامت در هتل های 3 تا 5 ستاره، ترانسفر فرودگاهی و شهری ، بیمه ، اخذ ویزا هند از خدمات تور هند ۱۴۰۳ میباشد.

لیست قیمت تور هند ۱۴۰۳

ارزانترین تور هند – تور دهلی اگرا جیپور
7 شب
ماهان ایر
مردادماه
18,000,000 مشاهده تور
تور مثلث طلایی هند
7 شب
ماهان ایر
26-29 تیر/ 15 مرداد
37,990,000 مشاهده تور

کارگزار مستقیم تور هند

آژانس سفرخان یک کارگزار مستقیم تور های هند است. آژانس سفرخان تلاش می کند تا بهترین تجربه سفر را به مشتریان خود ارائه دهد و پذیرش تورهای مثلث طلایی، دهلی آگرا، گوا و جیپور را در برنامه سفرها قرار می دهد. در صورتی که به برگزاری تورهای هند علاقه دارید، آژانس سفرخان می تواند به شما کمک کند تا یک تور متناسب با سلیقه و نیازهای شما را برگزار کند. به روز باشید تا قیمت های باورنکردنی و پیشنهادهای ویژه را از طریق آژانتس سفرخان دریافت کنید و سفر خاطره انگیز خود را به هند رقم بزنید.

تور هند ۱۴۰۳

تور هند ۱۴۰۳ در سفرخان، یک تجربه رویایی از زیبایی‌ها و معجزه‌های فرهنگی هند است. با پرش به دنیای قدیمی و زیبای این کشور، شما با شگفتی‌های معماری تاریخی، تمدن‌های قدیمی و مردمان دلسوز هند آشنا خواهید شد. نه تنها شهرهای پرجذاب مانند دهلی، آگرا و جیپور را ببینید، بلکه با بازدید از معابد مذهبی و مراکز روحانی هند همراه می‌شوید. این تور به شما اجازه می‌دهد به دنیای غنی فرهنگی و باورهای دینی هند نفوذ کرده و لحظاتی بی‌نظیر را در این کشور خاطره‌انگیز تجربه کنید.

تور دور هند

تور دور هند، شامل دهلی، آگرا، گوا و جیپور، یک سفر هیجان‌انگیز و پرماجرا به دنیای جذاب و متنوع هند است. این تور شما را به مناطق مختلف این کشور سفر می‌دهد و به شما فرصت می‌دهد تا به تمامی زیبایی‌ها و غنای فرهنگی هند نفوذ کنید.
شهر دهلی به عنوان شهری پرجذاب و خلق و خوی دلچسب، با مراکز تاریخی بسیاری مانند باغ خلجی، قصر قرمز و مسجد جامع اهمیت ویژه‌ای دارد. از آنجا به آگرا سفر کنید و شاهکار جهانی، تاج محل را با دیدن قصر بزرگ پرستش کنید.
گوا، به عنوان تخت جنوبی هند، با خلوتی خاص خود و شواهد فرهنگی فراتر از دیوارهای معابد معروف به خود همراه است. این شهر معروف برای سواحل زیبا، شن تابیدنی و فستیوال‌های شاد و رنگارنگ است.
در نهایت، شما به شهر جیپور، بازوبند رنگارنگ هند، سفر می‌کنید. این شهر با بازارهای پر رونق، قصرها و بناهای معماری بزرگ و همچنین صنایع دستی زیبای خود، جذابیت فراوانی دارد.
از دیدن این شهرهای استثنایی هند لذت ببرید و تجربه‌ی فرهنگ، تاریخ و طبیعت هند را در یک تور دور بی‌نظیر تجربه کنید. سفری که با یادگاری‌های بی‌قیمت و خاطرات خوب به شما بازگشت خواهد داد.

سوالات متداول تور هند
در دهلی، شهربازی قرمز، دربها آقا، مقبره هومایون، مسجد جامع، قصر قرمز و باغ هومایون از جاهای دیدنی معروف هستند. همچنین، شهر قدیمی شهرپور منظره جالبی را به ارمغان می‌آورد. در آگرا، تاج محل، قلعه آگرا و مقبره ایتماد الدوله از جاهای دیدنی مشهور هستند. تاج محل، یکی از عجایب جهان است و جهانگردان بسیاری را به خود جلب می‌کند. در جیپور، قصر آمبر، قصر سیتارا، قصر شاهپور، قصر جنگلی و جامعه برامپور از جاهای دیدنی مهم هستند. جیپور، شهری رنگارنگ و پر از قصور و معابد با معماری زیبا است.