تور مشهد هوایی لحظه آخری و ارزان با پشتیبانی 24 ساعته از تور در سفرخان برگزار میشود. اقامت در هتلهای 3 تا 5 ستاره ، صبحانه ناهار  شام ، استقبال فرودگاهی ، گشت شهری و سرویس رایگان به حرم از خدمات تور مشهد هوایی لحظه آخری و ارزان میباشد.

لیست قیمت تور مشهد هوایی لحظه آخری و ارزان

تور مشهد هوایی ارزان و لحظه آخری
3 شب
آتا ایرلاین
ویژه فروردین 1403
تور مشهد هوایی هتل نزدیک حرم
3 شب
آتا ایرلاین
ویژه خرداد
تور مشهد ۳شب هوایی
3شب
آتا ایرلاین
ویژه مرداد
تور مشهد از تهران
3شب
تابان ایرلاین
ویژه مرداد
تور مشهد با صبحانه ناهار شام
3 شب
آتا ایرلاین
ویژه مرداد
تور مشهد هتل پنج ستاره
3 شب
زاگرس
ویژه خرداد
تور مشهد ویژه اربعین
3 شب
وارش
ویژه اربعین

تور مشهد هوایی لحظه آخری

تور مشهد هوایی لحظه آخری یک فرصت عالی برای افرادی است که به دنبال سفری هیجان انگیز و همچنین ارزان هستند. باید توجه کنید که ظرفیت تور مشهد هوایی لحظه آخری محدود است و تعداد پروازهای موجود برای این تور نیز محدود است. به همین دلیل، بهتر است هر چه سریعتر نسبت به رزرو تور اقدام کنید تا از این فرصت بی‌نظیر بهره‌برداری کنید و جای خود را در پروازها تضمین کنید.

تور مشهد هوایی ارزان

تور مشهد هوایی ارزان در سفرخان، به عنوان مجری مستقیم تور مشهد، با ارائه گارانتی هتل‌های مشهد، می‌تواند ارزان‌ترین قیمت تور مشهد را برگزار کند. سفرخان تلاش می‌کند تا با ارائه خدمات حرفه‌ای و اقامت در هتل‌های با کیفیت مشهد، توری با قیمت مناسب و ارزان را برای مسافران فراهم کند. به علاوه، برای اطمینان مشتریان، سفرخان گارانتی هتل‌های مشهد را ارائه می‌دهد تا بهترین تجربه را در اقامت خود در مشهد داشته باشند. بنابراین، با اعتماد به سفرخان، شما می‌توانید تور مشهد هوایی ارزان را با بهترین قیمت و خدمات فوق العاده رزرو کنید و از سفری خاطره‌انگیز به مشهد بهره‌مند شوید.

تور لحظه آخری واقعی مشهد

تور لحظه آخری واقعی مشهد یعنی تورهایی که در زمان نزدیک به تاریخ حرکت برگزار می‌شوند و به دلیل تکمیل ظرفیت صندلی هواپیما و اتاق‌های هتل، با قیمت مناسب‌تری عرضه می‌شوند. تور لحظه آخری مشهد معمولاً در زمان‌هایی که ظرفیت صندلی‌ها و اتاق‌ها خالی است، مانند آخرین لحظات قبل از حرکت یا در روزهای کم‌تقاضا برگزار می‌شوند. این نوع تورها به مسافران امکان می‌دهد تا با قیمتی کمتر به مقصد مورد نظر خود سفر کنند.

تور مشهد از تبریز

تور مشهد از تبریز به صورت هوایی و زمینی با قطار انجام میشود .تور مشهد از تبریز روزانه دوبار در ظهر و عصر از فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز، انجام میشود . در ایام و روزهای خاص امکان افزایش یا کاهش پرواز از تبریز به مشهد وجود دارد. قیمت تور مشهد از تبریز به زمان سفر و انتخاب هتل اقامت بستگی دارد.

تور مشهد از اصفهان

پرواز اصفهان به مشهد تقریبا روزی دوبار از فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان انجام می شود. در تعطیلات مناسبتی که تقاضا برای تور مشهد از اصفهان افزایش می باید ممکن است تعداد پرواز ها را هم افزایش دهند. مدت زمان پرواز هم حدودا 1 ساعت و 35 دقیقه است

تور مشهد از شیراز

پرواز شیراز به مشهد در بعضی از روزها صبح و عصر از فرودگاه شهید دستغیب شیراز انجام میشود. در بعضی از روزه که تعداد مسافر افزایش می باد تعداد پرواز از شیراز به مشهد هم بیشتر انجام میشود .

تخفیف بلیط هواپیما برای آزادگان ، خانواده های شاهد و جانبازان

جانبازان بالای 25 درصد، خانواده شاهد و خانواده جانبازان بالای 70 درصد با ارائه کارت ایثارگری یا معرفی نامه بنیاد میتوانند از تخفیف 50 درصدی رزرو بلیط هواپیما استفاده نمایند.

سوالات متداول تور مشهد
سارینا ،الماس ، اترک ، ایران ، جواد