از سفرخان با تور شیراز به دنیایی از زیبایی‌ها و تاریخ بیندیشید. با سفر به شیراز، شهری که در آن همه زبان‌ها با هم درآمیخته‌اند، شاهد آثار باستانی باشید و از باغ‌های بی‌نظیر و رودخانه‌های شیرین لذت ببرید. با سفرخان به شیراز، سفری را در دل ایران به سمت جنوب آغاز کنید و لحظاتی از خوشبختی را در این شهر زیبا تجربه کنید.

لیست قیمت تور شیراز

تور هوایی شیراز
3 شب
آسمان ایرلاین
ویژه تیر

تور شیراز هوایی

اگر میخواید کمترین زمان کمتری را در مسیر باشد بهترین انتخاب تور شیراز با هواپیما است .فاصله زمانی پرواز حدود یک و نیم ساعت می باشد.

تور شیراز زمینی

تور شیراز با قطار مناسب ترین گزینه برای کسانی است که میخواهند در هزینه ای سفر صرف جویی کنند .اگر چه زمان طولانی تری در مسیر خواهندبود ولی در طول مسیر میتوانند از مناظر لذت ببرند

تور شیراز ارزان

در اوایل هفته ، شروع سال تحصحیلی در مهر ماه ، فصول امتحانات و ایام بعد از تعطیلات رسمی که حجم مسافر کمتر می باشد میتوان تور شیراز ارزان تر رزرو نمود

تور ارزان شیراز

تور شیراز لحظه آخری

در تورهای لحظه آخری هر قدر به زمان سفر نزدیک می شوید، قیمت تورها کاهش می یابد و امکان خرید تور شیرازر ارزان برای شما فراهم می شود.

انواع تور شیراز

تور شیراز انواع مختلفی دارد مانند تور ماجراجویانه ، تور طبیعت گردی شیراز ، تور یک روزه شیراز می باشد.

سوالات متداول تور شیراز
فصل بهار به دلیل آب وهوای مطلوب بهترین زمان سفر به شیراز می باشد.
شیراز از نظر قیمت و تنوع هتل های زیادی دارد که کیفیت قابل قبولی هم دارند مانند هتل های کریمخان، ارگ، جهانگردی، چمران، هما، پارک سعدی، پرسپولیس اینترنشنال و اطلس جزو بهترین و محبوبترین هتل های شیراز می باشد.