با سفرخان به بالی، به سفری فراموش‌نشدنی در بهشتی زمینی خواهید رفت. از آبی‌های آرام و زیبای اقیانوس هند لذت ببرید و در ساحل‌های طبیعی بالی آرامشی عمیق را تجربه کنید. با استفاده از خدمات حرفه‌ای سفرخان، این تجربه را به یادماندنی تر کنید.

لیست قیمت تور بالی

تور بالی لوکس
7 شب
امارات ایرلاینز
مردادماه
77,260,000 مشاهده تور
تور ترکیبی مالزی سنگاپور بالی
10 شب
ایرعربیا
4-11-18-25 مرداد
98,040,000 مشاهده تور

بالی در کدام کشور است

بالی یکی از جزایر زیبا و محبوب جنوب شرقی آسیا است و در کشور اندونزی قرار دارد. این جزیره به عنوان یک مقصد گردشگری معروف شناخته می‌شود و دارای زیبایی‌های فراوانی است.
یکی از زیبایی‌های بالی، طبیعت استوایی و مناظر آن است. جنگل‌های سبز و استوار، آبشارهای زیبا، تپه‌های سبز و صحراهای خشک، همه به تنوع طبیعی این جزیره اضافه می‌کنند. همچنین، بالی دارای صحراهای خشک معروفی است که می‌توانید در آنها نمایش‌های سوارکاری و فعالیت‌های دیگر را تجربه کنید.
شهرهایی مانند اوبود و تاناه لوت به عنوان مراکز هنری و صنایع دستی شناخته می‌شوند. همچنین، معابد بودایی و هندوئیستی زیبا در سراسر جزیره یافت می‌شوند، که جاذبه‌هایی برای بازدیدکنندگان از همه اعتقادات و فرهنگ‌ها هستند.
از دیگر جاذبه‌های بالی می‌توان به پالاس تنگاران، حمام‌های معروف، و آثار هنری باستانی اشاره کرد. همچنین، سواحل زیبا و شناخته شده بالی، مانند سمینیاک و نوسا دوا، برای تفریح و آب و هوای گرم و خوبشان معروف هستند.
در کل، بالی با تنوع طبیعی، فرهنگ و تاریخ، آداب و رسوم محلی و جمعیت مهمان‌نواز خود، به عنوان یک مقصد گردشگری بی‌نظیر شناخته می‌شود.

قیمت تور بالی 1402

قیمت تور بالی در سال 1402 بستگی به فصل سفر، مدت زمان سفر، خدمات ضمیمه، ایرلاین انتخابی، و نرخ تبدیل ارز دارد. همچنین، قیمت تور بالی ممکن است در فصل‌های مختلف سفر متغیر باشد. در فصل‌های پربازدید مانند تعطیلات نوروز و تابستان، قیمت‌ها معمولاً بالاتر است. در حالی که در فصل‌های کم‌بازدید، مثل فصل باران، قیمت‌ها ممکن است پایین‌تر باشد

آفر تور بالی

آفرهای تور بالی معمولاً در طول سال در دسترس هستند. اما برخی از آفرها و پیشنهادات ویژه در فصل های خاص ممکن است وجود داشته باشند. به عنوان مثال، فصل تابستان و تعطیلات نوروز معمولاً زمانی است که بیشترین تقاضا برای سفر به بالی وجود دارد و در نتیجه آفرهای ویژه‌ای سفر نیز ارائه می شود.همچنین تور بالی لحظه آخری هم زمانی که ظرفیت تور پر نشود ارئه میشود.برای اطلاعات دقیق تر در مورد آفرها و پیشنهادات سفر به بالی، بهتر است با سفرخان تماس بگیرید.

تور ترکیبی بالی

تور ترکیبی بالی می تواند با شهرها و کشورهایی مانند سنگاپور، تایلند، مالزی و ویتنام ترکیب شود. این مقاصد می توانند به عنوان ترکیبی با بالی برای سفر شما انتخاب کنید.

هزینه سفر به جزیره بالی

هزینه سفر به جزیره بالی در این صفحه موجود است . برای اطلاعات دقیتر با ما تماس بگیرید

سوالات متداول تور بالی
برای سفر به اندونزی و بالی به عنوان گردشگر، ویزای گردشگری لازم است که مدارک مورد نیاز شامل پاسپورت، کارت ملی و شناسنامه، فرم ویزا، عکس، بلیت و واچر هتل و نامه تمکن مالی است.
معبد تناه لات- معبد اولوواتو- معبد بساکیه- تراس های برنج تگالالانگ- جنگل میمون های یوبود- بازار هنری یوبود- کوه آتشفشان باتور و کینتامانی- سافاری بالی و پارک مارین- تراس های برنج جاتیلوویه- گوآ گاجا