تور مالزی ۱۴۰۳ بهترین قیمت و پشتیبانی 24 ساعته در سفرخان ارائه میشود.با ما به سفری فراموش‌نشدنی به مالزی بروید و زیبایی‌های این کشور را بطور کامل تجربه کنید. از جنگل‌های گرمسیری گرفته تا جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی، مالزی همه‌چیز را برای شما در نظر گرفته است. با آژانس سفرخان بهترین تور مالزی را با بهترین قیمت رزرو کنید و لحظاتی پرشور و شگفت‌انگیز را در این کشور شگفت‌انگیز تجربه کنید.

لیست قیمت تور مالزی ۱۴۰۳

ارزانترین تور مالزی
7 شب
ایرعربیا
15 مرداد
تور پنانگ لنکاوی کوالالامپور
7 شب
ایرعربیا
10 مرداد
تور مالزی سنگاپور 10 روزه
10 شب
ایرعربیا
1 مرداد
تور ترکیبی مالزی سنگاپور بالی
10 شب
ایرعربیا
4-11-18-25 مرداد

تور مالزی ۱۴۰۳

سفرخان، مجری مستقیم تورهای مالزی است که بدون واسطه با همکاری هتل ها و ایرلاین ها تور مالزی ۱۴۰۳ برگزار میکند. این تور با قیمتی ارزان و رقابتی ارائه میشود و شامل گشت و تفریحات رایگان میباشد. همچنین ترانسفر فرودگاهی نیز به صورت رایگان ارائه میشود. اقامت در هتل های لوکس 5 ستاره نیز از خدماتی است که سفرخان برای تور مالزی ۱۴۰۳ ارائه میدهد.

هزینه سفر به مالزی ۱۴۰۳

هزینه سفر به مالزی ۱۴۰۳ به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل شامل تاریخ سفر، مدت زمان اقامت، هتل‌ها، پرواز و خدمات اضافی می‌شوند. تاریخ سفر می‌تواند تأثیر زیادی بر قیمت داشته باشد؛ در فصل‌های پربازدید و تعطیلات، هزینه‌ها معمولاً بیشتر است. همچنین، مدت زمان اقامت نیز تأثیر مستقیمی بر هزینه تور مالزی ۱۴۰۳ دارد؛ هر چه مدت زمان بیشتری باشد، هزینه بیشتری نیز خواهید داشت. علاوه بر این، هزینه‌ها بر اساس سطح راحتی هتل‌ها، نوع پرواز و خدمات اضافی ، تورهای گردشگری و هزینه‌های خرید و تفریحات متغیر است.

جدیدترین قیمت تور مالزی

متوانید در سایت سفرخان جدیدترین قیمت تورهای مالزی سنگاپور، تور ترکیبی مالزی تایلند و تور کوالالامپور را مشاهده نمایید. برای اطلاعات بیشتر و رزرو تورها، می‌توانید با سفرخان تماس بگیرید.

سوالات متداول تور مالزی
تورهای لحظه اخری به تورهای گفته میشود که چند روز یا ساعت مانده به زمان حرکت درصورت خالی بودن تخفیف میخورد ولی ممکن هست بدلیل پر شدن گرانتر هم شود
پارک ملی گونونگ گادینگ- جزیره مانوکان- غارهای باتو- معبد کک لوک سی- جزیره ردانگ- پارک ملی باکو- رودخانه کیناباتانگان- سیپادان- ارتفاعات کامرون- شهر جرج تاون- گنتینگ هایلندز، پاهانگ- تامان نگارا- لنکاوی- غارهای مولو- بوکیت بینتانگ- برج های دوقلو پتروناس- کی اِل سی سی- چاینا تاون- نشنال پلس- منارا کی ال تاورز