تور مالزی نوروز ۱۴۰۴ با بازدید از کوالالامپور ، پنانگ ، لنکاوی را می‌توانید با تماس تلفنی با سفرخان (مجری مستقیم تور مالزی )، رزرو نمایید . کارشناسان ما بهترین قیمت تور مالزی نوروز ۱۴۰۴ را براساس هتل و پرواز انتخابی شما اعلام خواهند کرد.خدمات تور مالزی نوروز ۱۴۰۴ ، گشت و تفریحات رایگان ، ترانسفر فرودگاهی ، اخذ ویزا مالزی ، اقامت در هتل های لوکس با پرواز سلام ایر و ماهان است.

لیست قیمت تور مالزی نوروز ۱۴۰۴

خدمات تور مالزی نوروز ۱۴۰۴

  • بلیط هواپیما رفت و برگشت مالزی با پرواز سلام ایر
  • اقامت در هتل‌های لوکس مالزی
  • اخذ ویزا مالزی
  • ترانسفر فرودگاهی
  • گشت و تفریحات رایگان
  • بیمه مسافرتی
  • تور لیدر فارسی زبان و راهنمای محلی

قیمت تور مالزی نوروز ۱۴۰۴

قیمت تور مالزی نوروز ۱۴۰۴ با افزایش تقاضا برای سفرهای مالزی، قیمت تور مالزی نوروز ۱۴۰۴ ممکن است افزایش یابد. با این حال، با انتخاب هتل‌ها و پروازهای مناسب می‌توانید قیمت تور را کاهش دهید.برای پیدا کردن تور مناسب با قیمت مناسب در مالزی نوروز ۱۴۰۴، می‌توانید با سفرخان تماس بگیرید و از تخفیف‌ها و پیشنهادات ویژه‌ای که در این فصل ارائه می‌شود، بهره‌برداری کنید. کارشناسان ما در مورد قیمت‌ها و تورهای مختلف راهنمایی کنند و به شما کمک کنند تا بهترین هتل‌ها و پروازها را انتخاب کنید. هدف ما این است که شما سفری خاطره‌انگیز و لذت‌بخش به مالزی داشته باشید.

تور لنکاوی نوروز ۱۴۰۴

تور لنکاوی نوروز ۱۴۰۴ معمولاً به صورت تک یا تور ترکیبی پنانگ لنکاوی کوالالامپور برگزار می‌شود. تورهای ترکیبی مالزی نسبت به تور لنکاوی نوروز ۱۴۰۴ هزینه‌ی بیشتری دارند. اقلیم لنکاوی گرم و شرجی و مرطوب است. بنابراین، بهترین زمان برای سفر و رزرو تور لنکاوی در تعطیلات نوروز است، زیرا در این زمان آب و هوا نسبتاً خنک است و شما می‌توانید از تفریحات و گردش در لنکاوی لذت ببرید.

مالزی در عید نوروز

مالزی در فصل بهار، که با تعطیلات عید نوروز نیز همزمان است، آب و هوای بسیار مطلوبی دارد. در این فصل، دماها معمولاً در محدوده 25-30 درجه سانتیگراد قرار دارند. هوا در مالزی در این زمان اغلب آفتابی و خشک است و باران کمتری را می‌بیند. این شرایط آب و هوایی مناسب را برای بازدید از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی مالزی فراهم می‌کند.در شهرهای پرتوئای ، کوالالامپور و پنانگ، در این فصل هوا بسیار ملایم و خنک است که برای گردشگران بسیار دلچسب است. در مقابل، مناطق ساحلی مانند لنکاوی و لانگکاوی نیز هوای گرم و آفتابی را تجربه می‌کنند که برای آب‌وهوایی مستقل و فعالیت‌های دریایی مثل شنا و غواصی بسیار مناسب است.بنابراین، اگر قصد سفر به مالزی در عید نوروز و در فصل بهار را دارید، می‌توانید از آب و هوای دلچسب و مطلوب این کشور لذت ببرید و جاذبه‌های زیبا و فرهنگی آن را با آرامش بی

سوالات متداول تور مالزی نوروز ۱۴۰۴
تور مالزی نوروز ۱۴۰۴ با پروازهای مستقیم قطری ، امارات، ترکیش ، فلای دبی ، ایرعربیا ، کویت انجام میشود.