با سفرخان به ارمنستان سفر کنید و تجربه‌ی منحصربه‌فردی را با ارزانترین قیمت تور بدست آورید. سفرخان به عنوان مجری مستقیم تور ارمنستان، با تجربه‌ی بیش از ۲۰ ساله در صنعت گردشگری، بهترین خدمات و تجربه را برای شما فراهم می‌کند. همچنین، با کشوری پر از زیبایی‌های تاریخی و فرهنگی، سفر به ارمنستان با سفرخان تجربه‌ای بی‌نظیر و به‌یادماندنی خواهد بود.

لیست قیمت تور ارمنستان هوایی

تور زمینی ارمنستان 7 روزه
4 شب و 5 روز
تیرماه و مردادماه
12,700,000 مشاهده تور
تور ارمنستان 5 روزه
4 شب و 5 روزه
کاسپین ایرلاینز
21 تیر
16,390,000 مشاهده تور
تور ارمنستان هوایی لحظه آخری
3 شب و 4 روز
کاسپین ایرلاینز
25 تیر
18,190,000 مشاهده تور
تور هوایی ارمنستان 7 روزه
7 روزه
لوگو فلای وان
تیرماه
19,500,000 مشاهده تور

بهترین زمان خرید تور ارمنستان

بهترین زمان خرید تور ایروان ارمنستان اوایل شهریور است. این به این دلیل است که این زمان ترکیبی از آب و هوای معتدل اما هنوز گرم، میوه‌ها و سبزیجات تازه و بسیاری از جشنواره‌ها در سراسر کشور است. اما این فقط بر اساس ترجیح شخصی من برای روش های گذر زمان است. برخی از مردم ورزش های زمستانی را دوست دارند، برخی دیگر از گذراندن وقت در ساحل شنی لذت می برند و برخی نمی توانند یک سفر مناسب را بدون حضور در موزه تصور کنند.

تور زمینی ارمنستان

تور زمینی ارمنستان یکی از پرطرفدارترین راه های سفر به ارمنستان می باشد. که به دو صورت تور زمینی ارمنستان با اتوبوس و تور زمینی ارمنستان با قطار انجام می شود.

تور هوایی ارمنستان

پرواز مستقیم تهران به ایروان توسط چندین هواپیمایی اجرا می شود .با تور هوایی ارمنستان حدود 1.5 ساعت در مسیر خواهید بود .

تور ارزان ارمنستان

با رزرو بلیط لحظه آخری ارمنستان چند روز مانده به پرواز می توانید بلیط ارمنستان را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید . همچین در زمان های که گردشگر کمتر است هم قیمت تور ارمنستان هم ارزانتر می شود.
تور ارزان ارمنستان

سوالات متداول تور ارمنستان
سفر به ارمنستان نیاز به اخذ ویزا ندارد و داشتن گذرنامه و با حداقل 90 روز اعتبار کافی است.