تور ارمنستان نوروز ۱۴۰۴ می‌توانید با تماس تلفنی با سفرخان (مجری مستقیم تور ارمنستان زمینی و هوایی )، رزرو نمایید .کارشناسان ما بهترین قیمت تور ارمنستان نوروز ۱۴۰۴ را براساس هتل و پرواز انتخابی شما برای تور هوایی ازمنستان نوروز ۱۴۰۴ اعلام خواهند کرد.خدمات تور ارمنستان نوروز ۱۴۰۴ ، گشت و تفریحات رایگان ، ترانسفر فرودگاهی برای تور هوایی ارمنستان، اتوبوس VIP برای تور ارمنستان زمینی، اخذ ویزا ارمنستان ، اقامت در هتل های لوکس است.

لیست قیمت تور ارمنستان نوروز ۱۴۰۴

خدمات تور ارمنستان نوروز ۱۴۰۴

  • بلیط هواپیما رفت و برگشت برای تور ارمنستان هوایی
  • ترانسفر فرودگاهی تور ارمنستان هوایی
  • اتوبوس VIP برای تور زمینی ارمنستان
  • اقامت در بهترین هتل‌های 3 تا 5 ستاره ارمنستان
  • تور لیدر فارسی زبان و راهنمای محلی
  • گشت و تفریحات رایگان
  • سیم‌کارت اعتباری
  • بیمه مسافرتی

قیمت تور ارمنستان نوروز۱۴۰۴

قیمت تور ارمنستان نوروز ۱۴۰۴، بستگی به عوامل مختلفی دارد. ابتدا، تاریخ سفر شما می‌تواند تأثیر بزرگی بر قیمت تور داشته باشد. در روزهای پرتراکم تعطیلات عید 1403، قیمت تور احتمالاً بیشتر از روزهای عادی خواهد بود. همچنین، مدت زمان تور نیز می‌تواند تأثیر داشته باشد. تور ارمنستان نوروز ۱۴۰۴ کمتر از 7 روز ارزانتر است. علاوه بر این، سطح خدمات مورد نظر هم از عوامل مهمی است که قیمت تور را تحت تأثیر قرار می‌دهد. اگر تمایل دارید در هتل‌های لوکس اقامت کنید و از خدمات بیشتری بهره‌برداری کنید، قیمت تور ارمنستان احتمالاً بیشتر خواهد بود. برای انتخاب بهترین تور و قیمت مناسب، بهتر است با سفرخان تماس بگیرید و از تخفیف‌ها و پیشنهادات ویژه‌ای که برای تور ارمنستان در نوروز ۱۴۰۴ ارائه شود، بهره‌برداری کنید.تور ارمنستان زمینی نوروز 1404 نیز نسبت به تور ارمنستان هوایی گرانتر است.

تور ارمنستان عید ۱۴۰۴

تور ارمنستان عید ۱۴۰۴ به صورت هوایی و زمینی برگزار میشود . تور ارمنستان عید ۱۴۰۴ زمینی معمولا 7 روزه میباشد. ولی تور ارمنستان عید ۱۴۰۴ هوایی میتوانید روزهای اقامت را خودتان انتخاب نمایید.

تور ارمنستان زمینی نوروز ۱۴۰۴

تور زمینی ارمنستان نوروز ۱۴۰۴ همه روزه از ترمینال آزادی و ترمینال بیهقی تهران برگزار می‌شود. این تور نسبت به تورهای هوایی قیمت مناسب‌تری دارد. مسیر تور زمینی از تهران با اتوبوس VIP ساعت 10 یا 11 صبح شروع می‌شود و به سمت مرز نوردوز در آذربایجان شرقی حرکت می‌کند. در اینجا، مسافران ویزای ارمنستان را دریافت می‌کنند. سپس با ادامه مسیر به سمت ایروان ارمنستان حرکت می‌کنند. مسیر از مرز نوردوز تا ایروان سرسبز و زیبا است. در ایروان، شهری با تاریخچه غنی و جاذبه‌های گردشگری فراوان، مانند کاتدرال سنت گریگور لوساریس و موزه ملی ارمنستان، وجود دارد.

تور ارمنستان نوروز ۱۴۰۴ از تبریز

تور ارمنستان نوروز ۱۴۰۴ از تبریز با قیمت ارزانتر از تهران،به صورت زمینی و هوایی در سفرخان ارائه می‌شود. با توجه به فاصله کمتر تبریز تا ایروان نسبت به تهران، بلیط هواپیما برای تور ارمنستان نوروز ۱۴۰۴ از تبریز با قیمت پایین‌تری در دسترس است. با این حال، تور ارمنستان نوروز ۱۴۰۴ دارای همان امکانات و کیفیت تورهای از تهران می‌باشد.

سوالات متداول تور ارمنستان نوروز ۱۴۰۴
تور ارمنستان نوروز ۱۴۰۴ با هواپیمایی فلای آرنا ، ایران ایرتور ، ماهان ، کیش ایر ، قشم ایر ، وارش انجام میشوند.