تور ترکیه نوروز ۱۴۰۴ را می‌توانید با تماس تلفنی با سفرخان (مجری مستقیم تور ترکیه ) رزرو نمایید . کارشناسان ما بهترین قیمت تور ترکیه نوروز ۱۴۰۴ برای تور استانبول ، تور آنتالیا ، تور ازمیر ، تور بدروم ، تور کوش آداسی و .. به شما اعلام خواهند کرد. خدمات تور ترکیه نوروز۱۴۰۴ ، گشت و تفریحات رایگان ، ترانسفر فرودگاهی و شهری است.

لیست قیمت تور ترکیه نوروز ۱۴۰۴

خدمات تور ترکیه نوروز ۱۴۰۴

  • بلیط هواپیما رفت و برگشت
  • ترانسفر فرودگاهی
  • اقامت در هتل‌های 3 تا 5 ستاره
  • گشت و تفریحات رایگان
  • بیمه مسافرتی
  • تور لیدر فارسی زبان و راهنمای محلی

تور ترکیبی ترکیه نوروز ۱۴۰۴

تور ترکیبی ترکیه نوروز ۱۴۰۴ شامل تور ترکیبی استانبول آنتالیا، تور استانبول مارماریس، تور استانبول بدروم، تور استانبول ازمیر، تور استانبول کوش آداسی ، تور ازمیر کوش آداسی و تور ترابزون باتومی گرجستان میباشد.

قیمت ترکیه نوروز ۱۴۰۴

قیمت ترکیه نوروز ۱۴۰۴ به چند عامل بستگی دارد. اولین عامل، تاریخ سفر است.قیمت تور ترکیه نوروز ۱۴۰۴ ، در روزهای تعطیلات عید به دلیل افزایش مسافر قیمت بالاتری خواهد داشت.تورهای کوتاه‌مدت و بلندمدت و تورهای ترکیبی قیمت‌های متفاوتی دارند. تورهایی که شامل خدمات بیشتری مانند هتل‌های لوکس UALL ترکیه با پارک آبی قیمت بالاتری دارند. سفرخان ، تخفیف‌ها و پیشنهادات ویژه تور ترکیه نوروز ۱۴۰۴ برای سفرهای نوروزی ترکیه ارائه می‌دهند که می‌تواند قیمت تور ترکیه نوروز ۱۴۰۴ را کاهش دهد.

تور ترکیه فروردین ۱۴۰۴

ترکیه به طور کلی در فروردین 1404 (مارس 2025 تا آوریل 2025) بهترین آب و هوا را دارد. اما بهترین زمان برای سفر به شهرهای مختلف ترکیه ممکن است متفاوت باشد. برای مثال، بهترین زمان برای سفر به استانبول، بدروم، آنتالیا، کوش آداسی، ازمیر، کاپادوکیا و ترابزون می‌تواند در ماه‌های بهار و پاییز باشد. در این ماه‌ها، هوا آرام و معتدل است و شما می‌توانید از تمامی جاذبه‌ها و فعالیت‌های گردشگری لذت ببرید. البته برای هر شهر ممکن است موقعیت جغرافیایی و شرایط آب و هوایی متفاوت باشد، بنابراین بهتر است قبل از سفر به هر شهر، اطلاعات بیشتری درباره آب و هوا و فصل‌های مختلف در آن منطقه کسب کنید.

سوالات متداول تور ترکیه نوروز ۱۴۰۴
خیر .برای رزرو تور ترکیه نوروز ۱۴۰۴ داشتن پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار کافی است.