با سفر به پاتایا، شما به دنیای جذاب و هیجان‌انگیزی پا خواهید گذاشت. از سواحل زیبا و آب آبی‌شفاف گرفته تا شب‌های پرجنب و جوش، پاتایا همه چیز را برای شما در اختیار دارد. با تور پاتایا از تجربه‌های بی‌نظیری مانند شنا با ماهی‌های رنگارنگ، شناخت فرهنگ محلی و شهر بازی شبانه لذت خواهید برد. با سفرخان بهترین خدمات و قیمت‌های مناسب را تجربه کنید و خاطراتی فراموش‌نشدنی را در پاتایا به دست آورید.

لیست قیمت تور پاتایا

تور پاتایا لحظه آخری
۷ شب
ماهان ایر
28 تیر
35,640,000 مشاهده تور
تور بانکوک پاتایا
7 شب
ماهان ایر
28 تیر
36,830,000 مشاهده تور
تور پوکت پاتایا – تور 7 روزه تایلند
7 شب
ماهان ایر
21-26 تیر
49,200,000 مشاهده تور
تور پوکت پاتایا بانکوک
14 روزه
ماهان ایر
10-15-17-22-24 خرداد
50,600,000 مشاهده تور

تور پاتایا لحظه آخری

تور پاتایا لحظه آخری می‌تواند یک فرصت عالی برای صرفه‌جویی در هزینه‌های سفر باشد. اغلب در زمان‌هایی که تورها کمتر رزرو شده‌اند و تاریخ سفر نزدیک است، سفرخان تورهای لحظه آخری را با قیمت‌های مناسبتر ارائه می‌دهند. با خرید تور پاتایا لحظه آخری، شما می‌توانید بهترین قیمت را برای سفر خود بدست آورید. اما بهتر است در نظر داشته باشید که در این حالت، انتخاب شما از میان تورهای موجود محدودتر است و ممکن است برخی از جزئیات سفر مانند هتل و برنامه‌های گردشگری قابل تغییر باشند. به هر حال، اگر از انعطاف پذیری در برنامه سفر خود برخوردار هستید، تور پاتایا لحظه آخری می‌تواند گزینه‌ی خوبی باشد.

پرواز مستقیم به پاتایا

در ایران فقط هواپیمایی ماهان به بانکوک تایلند پرواز مستقیم دارد که بعد از فرود میتوانید با پرواز داخلی به پاتایا سفر کنید که پیشنهاد ما به شما رزرو تور بانکوک پاتایا است. ولی هواپیمایی قطر ، امارات و عمان با توقف چند ساعت در پایتخت خود پرواز مستقیم به پاتایا دارند البته با انتخاب این پرواز ها هزینه تور پاتایا افزایش می یابد.

قیمت تور پاتایا

قیمت تور پاتایا به عواملی مانند فصل سفر، مدت زمان سفر، نوع هتل، خدمات اضافی و تخفیف‌ها بستگی دارد. علاوه بر این، قیمت تور پاتایا در فصل‌های پربازدید معمولاً بالاتر است.

سوالات متداول تور پاتایا
بهترین زمان برای خرید تور پاتایا به وابستگی از عواملی مانند فصل سفر، تقاضا و عرضه تورها و همچنین بودجه شما است. اما به طور کلی، فصل زمستان به عنوان بهترین زمان برای سفر به پاتایا شناخته می‌شود. در این فصل، هوا معتدل و خنکتر است و احتمال بارش کمتر است. همچنین، تعداد گردشگران در این فصل کمتر است و قیمت تورها نیز معمولاً کمی پایین‌تر است.