تور پاتایا نوروز ۱۴۰۴ را می‌توانید با تماس تلفنی با سفرخان (مجری مستقیم تور پاتایا تایلند )، رزرو نمایید . کارشناسان ما بهترین قیمت تور پاتایا نوروز ۱۴۰۴ را براساس هتل و پرواز انتخابی شما اعلام خواهند کرد.در سفرخان تور پاتایا نوروز ۱۴۰۴ به صورت ترکیبی با پوکت و بانکوک هم برگزار میشود. خدمات تور پاتایا نوروز ۱۴۰۴ ، گشت و تفریحات رایگان ، ترانسفر فرودگاهی ، اخذ ویزا تایلند، اقامت در هتل های لوکس پاتایا و با پرواز سلام ایر و ماهان است.

لیست قیمت تور پاتایا نوروز ۱۴۰۴

خدمات تور پاتایا نوروز ۱۴۰۴

  • اخذ ویزا تایلند
  • بلیط هواپیما رفت و برگشت
  • ترانسفر فرودگاهی و شهری
  • اقامت در هتل‌های 3 تا 5 ستاره پاتایا
  • گشت و تفریحات رایگان
  • بیمه مسافرتی
  • تور لیدر فارسی زبان و راهنمای محلی

قیمت تور پاتایا نوروز ۱۴۰۴

قیمت تور پاتایا در نوروز ۱۴۰۴ ممکن است بالاتر از فصل‌های دیگر باشد. از آنجایی که مدت اقامت حداقل ۷ روز در تور تایلند است تعطلایت عید بهترین گزینه برای سفر به پاتایا میباشد .از دیگر عوامل گرانتر بودن تور پاتایا نوروز 1404 جذابیت آب و هوایی تایلند در نوروز است. با انتخاب کمترین زمان اقامت و هتل‌های ارزانتر در پاتایا، می‌توانید هزینه‌های خود را کاهش دهید. همچنین، تورهای ترکیبی که شامل بانکوک و پوکت هستند، ممکن است گرانتر باشند. بنابراین، برای کاهش هزینه‌ها، تور پاتایا تک را انتخاب کنید. اما برای بهترین قیمت تور پاتایا در نوروز ۱۴۰۴، با یک سفرخان تماس بگیرید و از تخفیف‌ها و پیشنهادات ویژه‌ای که در این تورها ارائه می‌شود، بهره‌برداری کنید.

رزرو تور پاتایا نوروز ۱۴۰۴

رزرو تور پاتایا نوروز ۱۴۰۴ ، در بازه زمانی 1 تا 1.5 ماه قبل از عید نوروز 1404 بهترین زمان میباشد. در این بازه علاوه بر تخفیفات ویژه مه توسط سفرخان ارائه میشود. امکان انتخاب پرواز سلام ایر با بهترین ساعت پروازی و انتخاب هتل های لوکس پاتایا وجود دارد.با خرید و رزرو تور پاتایا نوروز ۱۴۰۴ در این زمان، می‌توانید از بهترین قیمت و امکانات بهره‌مند شوید.

سوالات متداول تور پاتایا نوروز ۱۴۰۴
تور پاتایا نوروز ۱۴۰۴ با پروازهای مستقیم سلام ایر ، ماهان ، قطری ، امارات، ترکیش ، فلای دبی ، ایرعربیا ، کویت انجام میشود.