تور پوکت نوروز ۱۴۰۴ را می‌توانید با تماس تلفنی با سفرخان (مجری مستقیم تور پوکت تایلند )، رزرو نمایید . کارشناسان ما بهترین قیمت تور پوکت نوروز ۱۴۰۴ را براساس هتل و پرواز انتخابی شما اعلام خواهند کرد.در سفرخان تور پوکت نوروز ۱۴۰۴ به صورت ترکیبی با پاتایا و بانکوک ، ساموئی ، فی فی هم برگزار میشود. خدمات تور پوکت نوروز ۱۴۰۴ ، گشت و تفریحات رایگان ، ترانسفر فرودگاهی ، اخذ ویزا تایلند، اقامت در هتل های لوکس پوکت و با پرواز سلام ایر و ماهان است.

لیست قیمت تور پوکت نوروز ۱۴۰۴

خدمات تور پوکت نوروز ۱۴۰۴

  • اخذ ویزا تایلند
  • بلیط هواپیما رفت و برگشت پوکت
  • ترانسفر فرودگاهی و شهری
  • اقامت در هتل‌های 3 تا 5 ستاره پوکت
  • گشت و تفریحات رایگان
  • بیمه مسافرتی
  • تور لیدر فارسی زبان و راهنمای محلی

قیمت تور پوکت در نوروز۱۴۰۴

قیمت تور پوکت نوروز ۱۴۰۴ ممکن است بالاتر از فصل‌های دیگر باشد. اما با انتخاب کمترین زمان اقامت یعنی 7 روز و هتل‌های ارزانتر در پوکت، می‌توانید هزینه‌های خود را کاهش دهید. همچنین، تورهای ترکیبی که شامل بانکوک و پاتایا و ساموئی و فی فی هستند، ممکن است گرانتر باشند. بنابراین، برای کاهش هزینه‌ها، تور پوکت تک را انتخاب کنید. همچنین، برای بهترین قیمت تور پوکت در نوروز ۱۴۰۴، با سفرخان تماس بگیرید و از تخفیف‌ها و پیشنهادات ویژه‌ای که در این تورها پوکت نوروز 1404 ارائه می‌شود، بهره‌برداری کنید. تور پوکت در نوروز ۱۴۰۴ با پرواز سلام ایر ارزانتر از سایر پروازها می‌باشد.

رزرو تور پوکت در نوروز ۱۴۰۴

بهترین زمان برای رزرو تور پوکت در نوروز ۱۴۰۴، حدود ۱ تا ۱.۵ ماه قبل از زمان سفر می‌باشد. در این بازه زمانی، بیشترین تنوع و ظرفیت برای تور پوکت در نوروز ۱۴۰۴ وجود دارد و می‌توانید از بهترین ساعت پرواز هواپیمایی سلام ایر و اقامت در هتل‌های لوکس پوکت در سفرخان بهره‌مند شوید. همچنین، تور پوکت در نوروز ۱۴۰۴ تخفیفات ویژه و رقابتی ارائه می‌شود. با نزدیک شدن به عید نوروز، ظرفیت تورهای پوکت تکمیل می‌شود و امکان انتخاب تور پوکت به صورت دلخواه ممکن نخواهد بود. بنابراین، بهتر است در این بازه زمانی رزرو تور پوکت خود را انجام دهید تا از بهترین امکانات و تخفیفات بهره‌مند شوید.

سوالات متداول تور پوکت نوروز ۱۴۰۴
تور پوکت نوروز ۱۴۰۴ با پروازهای مستقیم قطری ، امارات، ترکیش ، فلای دبی ، ایرعربیا ، کویت انجام میشود.