از سفرخان بهترین تورهای بانکوک را تجربه کنید و به دنیایی از زیبایی و هیجان پا بگذارید. با سفر به بانکوک، شهری که همزمان با تاریخ و فرهنگ غنی، فضاهای مدرن و شگفت‌انگیز را در اختیار شما قرار می‌دهد، در سفری بی‌نظیر به دنیایی از معماری برجسته، بازارهای چندرنگ و غروب‌های خیره‌کننده سرزمین خنک و خوش آب و هوای تایلند سفر کنید.

لیست قیمت تور بانکوک

تور بانکوک پاتایا
7 شب
ماهان ایر
28 تیر
36,830,000 مشاهده تور
تور پوکت پاتایا بانکوک
14 روزه
ماهان ایر
10-15-17-22-24 خرداد
50,600,000 مشاهده تور
تور پوکت بانکوک
10 شب
ماهان ایر
1 مرداد
53,000,000 مشاهده تور

قیمت تور بانکوک

اگر تورهای ترکیبی مانند تور بانکوک پاتایا یا تور بانکوک پوکت را برای سفر انتخاب کنید و یا جزیره راتاناکوسین که مرکزی ترین ناحیه بانکوک است و کاخ معروف گراند پالاس در اینجا قرار دارد را برای اقامت انتخاب نمایید به دلیل که هزینه های اقامت در این منطقه بسیار بالا است هزینه های سفر شما بیشتر میشود. همچنین در ماه های گرم که مسافر کمتر است قیمت تور بانکوک هم کاهش پیدا میکند
از دیگر دلایلی که باعث افزایش قیمت تور بانکوک می شود کیفیت هتل ، خطوط هوایی ، کلاس پروازی ، ساعت پرواز ، تعداد روزهای اقامت مستقیم یا غیر مستقیم بودن پرواز است.
قیمت تور بانکوک

تور بانکوک پوکت

تور بانکوک و پوکت یک تجربه فوق العاده برای علاقه‌مندان به ترکیبی از فرهنگ، طبیعت و آب و هوای گرم است. با این تور، شما می‌توانید از جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی بانکوک لذت ببرید و سپس به پوکت بروید و در سواحل زیبا و آب آبی‌شفاف آن استراحت کنید. این تور به شما فرصتی عالی برای تجربه هر دو شهر را می‌دهد و خاطراتی بی‌نظیر را برای شما به ارمغان می‌آورد.

تور بانکوک پاتایا

تور بانکوک و پاتایا یک ترکیب جذاب از شهر و ساحل است. با این تور، به ساحل‌های زیبا و شلوغ پاتایا بروید و از آب آبی‌شفاف و فعالیت‌های آبی مانند شنا و جت اسکی لذت ببرید. هر دو شهر با جذابیت‌های خودشان متفاوت هستند و تور بانکوک پاتایا شما را به دو محیط متفاوت و هیجان‌انگیز هدایت می‌کند.

سوالات متداول تور بانکوک
بهترین زمان برای خرید تور بانکوک به وابستگی از عواملی مانند هوا و فصل سفر، تقاضا و عرضه تورها و همچنین بودجه شما است. اما به طور کلی، بهار و پاییز به عنوان بهترین زمان‌ها برای سفر به بانکوک شناخته می‌شوند. در این فصول، هوا معتدل و خنکتر است و احتمال بارش کمتر است. همچنین، در این زمان‌ها تعداد گردشگران کمتر است و قیمت تورها نیز معمولاً کمی پایین‌تر است.