تور هند نوروز ۱۴۰۴ با بازدید از گوا ، دهلی ، جیپور را می‌توانید با تماس تلفنی با سفرخان (مجری مستقیم تور هند)، رزرو نمایید .کارشناسان ما بهترین قیمت تور هند نوروز ۱۴۰۴ را براساس هتل و پرواز انتخابی شما اعلام خواهند کرد.خدمات تور هند نوروز ۱۴۰۴ ، گشت و تفریحات رایگان ، ترانسفر فرودگاهی ، اخذ ویزا هند ، اقامت در هتل های لوکس است.

لیست قیمت تور هند نوروز ۱۴۰۴

خدمات تور هند نوروز ۱۴۰۴

  • اخد ویزا هند
  • بلیط هواپیما رفت و برگشت هند
  • پرواز داخلی دهلی آگرا جیپور
  • اقامت در هتل‌های لوکس هند
  • ترانسفر فرودگاهی
  • گشت و تفریحات رایگان
  • بیمه مسافرتی
  • تور لیدر فارسی زبان و راهنمای محلی

قیمت تور هند نوروز ۱۴۰۴

در نوروز سال ۱۴۰۴، سفر به هند می‌تواند یک تجربه فوق‌العاده برای شما باشد. بازدید از شهرهای مهم و زیبای هند مانند دهلی، آگرا، گوا و جیپور، شما را با فرهنگ و تاریخ این کشور آشنا خواهد کرد. قیمت تور هند نوروز ۱۴۰۴ بسته به امکانات و خدماتی که ارائه می‌شود، متغیر است. با انتخاب تورهای با اقامت در هتل‌های مختلف و با در نظر گرفتن نیازهای خود می‌توانید قیمت را تناسبی با بودجه خود پیدا کنید. برای اطلاعات دقیقتر و انتخاب بهترین تور هند نوروز ۱۴۰۴، می‌توانید با سفرخان ماس بگیرید. ما می‌توانیم شما را با گزینه‌های متنوع و قیمت‌های مناسب راهنمایی کنند. برای تجربه‌ای خاص و خاطره‌انگیز در سفر به هند، بهتر است به زودی اقدام کنید و تور خود را رزرو کنید.

تور هند فروردین ۱۴۰۴

تور هند فروردین ۱۴۰۴ ، با توجه به تعطیلات عید نوروز و هوای دلپذیر آن در این ماه، بهترین زمان برای رزرو سفر به این کشور می‌باشد. شهرهای آگرا، دهلی و جیپور از جمله شهرهایی هستند که در هند قرار دارند و اقلیمی گرم و دلپذیر دارند. بنابراین، اگر به دنبال سفری دیدنی و لذت‌بخش به هند هستید، بهترین زمان برای سفر به این شهرها در فروردین ۱۴۰۴ است. در این ماه، شما می‌توانید از هوای خوب و دمای ملایم هند لذت ببرید و جاذبه‌های گردشگری بی‌نظیر این شهرها را با آرامش و راحتی بیشتری ببینید.

تور مثلث طلایی هند نوروز ۱۴۰۴

تور مثلث طلایی هند نوروز ۱۴۰۴ شامل گردش تفریحی در شهرهای آگرا، دهلی و جیپور می‌شود. این تور با حرکت از تهران به دهلی آغاز می‌شود و شامل اقامت ۳ شب در دهلی، ۲ شب در آگرا و ۳ شب در جیپور می‌باشد.
در روز اول از تور، پس از ورود به دهلی، شما در این شهر ۳ شب اقامت خواهید داشت. در طول اقامت خود در دهلی، شما می‌توانید مکان‌های تاریخی مهمی مانند درب هند، قصر قرمز، قصر قمرالام، مسجد جامعه و باغ همایون را بازدید کنید.سپس ، شما به آگرا سفر خواهید کرد که تاج محل نام‌آور را در بر دارد. در آگرا، شما ۲ شب اقامت خواهید داشت و می‌توانید تاج محل را بازدید کنید که یکی از شاهکارهای معماری جهان است. علاوه بر تاج محل، شما می‌توانید بنای دیگری مانند قصر آگرا، باغ رامباغ و مسجد جامعه را نیز ببینید.
سپس، شما به جیپور سفر خواهید کرد که با بنای آبشارهای هندوستان مشهور است. در این شهر، شما ۳ شب اقامت خواهید داشت و می‌توانید بناهای تاریخی مانند قصر آمبر، قصر ستاره، معبد براهما تمپل و بازارهای محلی را بازدید کنید.

تور گوا نوروز ۱۴۰۴

سوالات متداول تور هند نوروز ۱۴۰۴
تور هند نوروز ۱۴۰۴ با ماهان ، ایران ایرتور ، کیش ایر ، چابهار ، قشم ایر ، وارش و … انجام میشود.