مقصد : بارسلونا
تاریخ رفت : 4 مرداد
مدت اقامت : 4 شب و 5 روز

تور اسپانیا 5 روزه با بهترین قیمت و پشتیبانی 24 ساعته در سفرخان (مجری مستقیم تور اسپانیا) ارائه میشود.اقامت در هتل 5 ستاره بارسلون با صبحانه ، ترانسفر فرودگاهی ، گشت شهری رایگان ، بیمه مسافرتی ، اخذ ویزا شیگن از خدمات سفرخان برای تور اسپانیا 5 روزه میباشد.

لیست تور اسپانیا 5 روزه

BB استاندارد
دو تخته 32,500,000 تومان + 950 یورو
یک تخته 32,500,000 تومان + 1390 یورو
کودک 26,500,000 تومان + 890 یورو

خدمات تور اسپانیا 5 روزه

بلیط رفت و برگشت هواپیماترانسفر فرودگاهیاقامت در هتل 4 ستارهاخذ ویزای شنگنبیمه مسافرتی

قیمت تور اسپانیا 5 روزه

قیمت تور اسپانیا 5 روزه در سفرخان با گارانتی هتل های اسپانیا ، به صورت ارزانتر ارائه میشودقیمت تور اسپانیا به صورت ریالی که شامل هزینه بلیط هواپیما و مبلغ یورویی که شامل هزینه اقامت در هتل و اخذ ویزا و دیگر خدمات ، محاسبه می‌شود .

برنامه سفر تور اسپانیا 5 روزه

برنامه‌ی سفر تور 5 روزه به اسپانیا با مقصد بارسلونا شامل مجموعه‌ای از فعالیت‌ها و دیدنی‌های بارسلونا است. در زیر یک برنامه‌ی ممکن برای سفر 5 روزه به بارسلونا آورده شده است:
روز 1: ورود به بارسلونا و رفتن به هتل. پیاده‌روی در سطح شهر و بازدید از نقاط مهم شهر مانند پارک گوئل و باغ‌های آنتونی گاودی و ساختمان ساگرادا فامیلیا.
روز 2: بازدید از موزه پیکاسو و گشت شهری در مناطق تاریخی بارسلونا مانند باریوگوتیک و لس رامبلاس. شام در یکی از رستوران‌های محلی و تجربه غذاهای محلی.
روز 3: بازدید از معروفترین آثار آنتونی گاودی مانند پارک گوئل و کازا میلا. شنا در سواحل بارسلونا و تجربه فعالیت‌های آبی مانند شنا و سرفینگ.
روز 4: بازدید از مجموعه آثار معماری آنتونی گاودی در بارسلونا مانند پارک گوئل و ساختمان ساگرادا فامیلیا. بازدید از موزه میرو و لذت بردن از هنرهای مدرن.
روز 5: صرف صبحانه و خروج از هتل. بازدید از بازارها و خرید از فروشگاه‌های محلی. سپس ترک بارسلونا و بازگشت به مقصد تهران.