مقصد : پاریس
تاریخ رفت : 26 مرداد
مدت اقامت : 4 شب و 5 روز

تور فرانسه 5 روزه با قیمت ارزان و خدمات با کیفیت در سفرخان .با ما تجربه ای بی نظیر را در قلب پاریس، شهر عشق و رمانتیسم را تجربه کنید. این تور شامل دریافت ویزا بلیط رفت و برگشت ، ترانسفر فرودگاهی و اقامت در هتل و گشت شهری رایگان میباشد. همچنین ما به شما پشتیبانی 24 ساعته را فراهم میکنیم تا در هر لحظه از سفرتان از خدمات ما بهره مند شوید. برای اطلاعات بیشتر و رزرو تور، با ما تماس بگیرید و سفری رویایی به فرانسه را تجربه کنید.

لیست تور فرانسه 5 روزه

BB استاندارد
دو تخته 60,000,000 تومان + 1890 دلار
یک تخته 60,000,000 تومان + 2590 دلار
کودک 60,000,000 تومان + 1790 دلار

خدمات تور فرانسه 5 روزه

بلیط رفت و برگشت هواپیماترانسفر فرودگاهیاقامت در هتل 4 ستارهاخذ ویزای شنگنگشت شهری رایگانبیمه مسافرتی

شرایط تور فرانسه 5 روزه

 

 

خدمات تور:

بلیط رفت و برگشت با هواپیمایی قطر - 5 شب و 6 روز اقامت در هتل با خدمات صبحانه - ترانسفر فرودگاهی – بیمه مسافرتی – گشت شهری – ویزا توریستی

 

توضیحات :

-نرخ نوزاد 350 یورو می باشد .

-لطفا برای اطلاع از نام هتل و جزئیات برنامه سفر با ما تماس بگیرید .

-سپردن ضمانت بازگشت به صورت تودیع ضمانت نامه بانکی و یا چک تضمین شده و در صورت نیاز ارائه ضمانت نامه بیشتر برای تور های اروپایی و ... از طرف مسافران گرامی الزامی است .

-حضور به موقع مسافران در مرکز مربوطه جهت انگشت نگاری در صورت نیاز الزامی است .

-مسافرانی که در 59 ماه گذشته آخرین ویزای شینگن خود را از فرانسه دریافت نموده اند نیاز به انگشت نگاری در مرکز انگشت نگاری فرانسه ندارند و این امکان را دارند که به صورت غیر حضوری درخواست ویزا کنند .

-هزینه انگشت نگاری در مرکز VFS به عهده مسافر می باشد .

-در صورتی که جهت اخذ ویزا ارائه مدارک ترجمه شده نیاز باشد و امور دارترجمه به آژانس محول شود هزینه ترجمه به عهده مسافر می باشد .

-در صورت عدم صدور ویزا از طرف سفارت مربوطه مبلغ ورودی سفارت و هزینه ترجمه از مبالغ پرداختی کسر می شود و مابقی مسترد می گردد .

-مسئولیت کنترل اعتبار پاسپورت ، محدودیت خروج و پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده مسافر می باشد .

-ساعت تحویل اتاق طبق قوانین بین المللی هتلداری 15:00 و ترک اتاق 12:00 می باشد .

-مبنای محاسبه سن کودکان تاریخ برگشت تور می باشد .

-ارائه گذرنامه جدا برای هر متقاضی (حتی کودکان) الزامی است .

-در صورت تغییر نرخ تبدیل دلار به ریال و یا تغییر نرخ بلیط در سیستم بلیط پرواز های بین المللی ، مسافر موظف به پرداخت ما به التفاوت خواهند بود .

-گشت های پانورامای پاریس : بازدید از میدان شارل گل ، خیابان شانزه لیزه ، میان کنکورد ، اپرای پاریس ، برج ایفل موزه لوور (ورودیه) ، قایق سواری بر روی رود سن

-گشت های انتخابی : دیزنی لند ، شام روی کروز باتو

 

 

 

 

مدارک لازم برای درخواست روادید کوتاه مدت ویزای شینگن فرانسه :

1.فرم درخواست ویزای شینگن که به صورت آنلاین در سایت FRANCE-VISAS پر شده است.

2.برگه رسید FRANCE-VISAS به همراه شماره ارجاع که به اسم خود مسافر صادر شده است .

3.دو قطعه عکس 5*4 و 5*3 رنگی با پشت زمینه روشن (6 ماه اخیر) کخ 70 الی 80 درصد آن شامل صورت باشد .

4.کپی صفحه اول پاسپورت به همراه ویزاهای شینگن قبلی و مهرهای ورود و خروج آن ها در صورت وجود

5.ترجمه شناسنامه به ربان فرانسه یا انگلیسی (مهر مترجم رسمی کافی است)

6.در صورتی که فرزند یا همسر مسافر دارای ملیت فرانسوی هستند ارائه گواهی تولد فرانسوی ACTE DE NAISSANCEیا گواهی ازدواج فرانسوی ACTE DE MARIGE و کپی پاسپورت یا کارت ملی فرانسوی الزامی می باشد .

7.در صورتی که همسفر مسافر عضو اتحادیه اروپا باشد ارائه اصل پاسپورت اروپایی همسر جهت تایید برگه کپی الزامی می باشد .

8.اگر مسافر کارمند باشد نامه اشتغال به کار با تاریخ صدور کمتر از یک ماه که شامل سمت شغلی،تاریخ استخدام،میزان حقوق،فیش حقوقی سه ماه اخیر وتاریخ مرخصی باشد (حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی نیز قابل قبول است)

اگر مسافر مدیر یا عضو هیئت مدیره شرکت یا صاحب مغازه یا دفتر باشد روزنامه رسمی ،آگهی ثبت شرکت ،آگهی تغییرات در صورت وجود (صرفا ارائه آگهی تغییرات بدون ارائه روزنامه رسمی یا آگهی ثبت شرکت کافی نیست و به عنوان مدارک ناقص تلقی می شود)

پروانه کسب اگر کارت مباشرت دارید (ارائه پروانه کسب اصلی الزامی است)

اگر مسافر عضو نظام خاصی (نظام پزشکی یا مهندسی یا حقوقی یا ...) باشد کارت نظام مربوطه که برای سال جاری معتبر می باشد و گواهی یا پروانه فعالیت نظام مربوطه

اگر مسافر بازنشسته باشد حکم بازنشستگی به همراه فیش دریافت مستمری

اگر مسافر دانشجو یا محصل باشد گواهی اشتغال به تحصیل برای سال تحصیلی جاری

اگر مسافر شاغل نباشد (خانم های خانه دار) مدارک شغلی و مالی همسر و یا فردی که هرینه های سفر شما را تقبل کند

9.برای کودکان زیر 18 سال در صورتی که یکی از والدین و یا هر دو در سفر همراه آن ها نباشند اجازه محضری خروج از کشور الزامی است.

10.مدارک مالی شامل ریز گردش حساب بانکی به زبان انگلیسی با تاریخ صدور کمتر از 10 روز اخیر (نامه تمکن مالی به تنهایی مورد قبول نمی باشد)

برگه های ریز گردش حساب سه ماه اخیر حتما باید در ابعاد A4باشد ابعاد دیگر مانندA3 بانک ملی قابل پذیرش نخواهد بود ، در صورت ابعاد غیر از A4حتما از برگه های گردش حساب کپی بگیرید .

11.مدارک نشان دهنده هدف سفر :

اگر قصد بازدید و گردش از فرانسه را دارید کپی رزرو هتل و کپی سند ملکی خود در فرانسه

اگر قصد بازدید از خانواده و بستگان و ... را دارید دعوت نامه رسمی صادر شده توسط شهرداری (اصل و کپی) دعوت نامه رسمی الزامی است نامه کتبی مورد قبول نمی باشد

اگر به سفر کاری می روید دعوت نامه از شرکت فرانسوی ، رزرو هتل ، دعوت نامه از کنفرانس و همایش و نمایشگاه یا دعوت نامه از مراسم و رویداد هنری یا فرهنگی یا ورزشی با ذکر آدرس دقیق محل برگزاری مراسم

اگر قصد شرکت در پروژه مطالعاتی و تحقیقاتی دارید ارائه اصل و کپی CONVENTION D ACCUELIو رزرو هتل در صورت وجود

اگر شامل هیچ کدام از موارد بالا نمی شوید هرگونه مدرکی را که توجیه کننده هدف سفر شما به فرانسه است را ارائه دهید

12.کپی بیمه مسافرتی حوزه شینگن با مبلغ حداقل 30000 یورو و مهر شده توسط شرکت بیمه(مهر آژانس هواپیمایی قابل قبول نمی باشد)

13.کپی بلیط هواپیمایی پرواز رفت و برگشت

*تمامی برگه ها باید در ابعادA4 و کپی یک رو باشند و مدارک را منگنه نکنید .رر

اخذ ویزا تور فرانسه 5 روزه

در سفرخان، ما می توانیم به شما کمک کنیم تا ویزای شینگن را به صورت قطعی برای سفر خود دریافت کنید.سفر به کشورهای شینگن مانند فرانسه، برای بسیاری از مسافران جذابیت های فراوانی دارد. با این حال، برای ورود به این کشورها، شما به یک ویزا شینگن نیاز دارید. ویزای شینگن یک ویزا متشکل از 26 کشور عضو اتحادیه اروپا است که به شما اجازه می دهد در این کشورها به مدت محدودی اقامت کنید.در سفرخان، ما تخصص و تجربه لازم برای کمک به شما در دریافت ویزا شینگن را داریم. با کمک متخصصان ما، می توانید به راحتی و بدون استرس ویزای شینگن خود را دریافت کنید.

قیمت تور فرانسه به تومان

با توجه به اینکه قیمت‌ها در یورو محاسبه می‌شوند، می‌توانید با تماس با ما جزئیات بیشتری را درباره هزینه‌های یورویی و ریالی تور فرانسه بدست آورید. هزینه‌ی یورویی شامل ویزا، اقامت در هتل، گشت شهری و بیمه مسافرتی است، در حالی که هزینه‌ی ریالی به خرید بلیط رفت‌‌ و برگشت هواپیما اختصاص دارد. برای محاسبه قیمت تور فرانسه به تومان، لطفا با ما تماس بگیرید.

ارزانترین قیمت تور فرانسه

سفرخان به عنوان مجری مستقیم تور فرانسه، ارزانترین قیمت تور فرانسه 5 روزه را با گارانتی بهترین قیمت برای مسافران عزیز ارائه می‌دهد. این تور شامل شهرهای زیبا فرانسه بوده و به مدت 5 روز طول می‌کشد. در این تور، شما می‌توانید از جاذبه‌های زیبا و تاریخی فرانسه، مانند برج ایفل، موزه لوور، کاخ ورسای، شهرهای پاریس و نیس و ... بهره‌مند شوید. با ارائه بهترین قیمت و خدمات با کیفیت، سفرخان به شما این فرصت را می‌دهد تا به صورت ارزان و با لذتی بی‌نظیر، تور فرانسه 5 روزه را تجربه کنید.

تور فرانسه 4 شب و 5 روز

تور فرانسه 4 شب و 5 روز شامل 4 شب اقامت در هتل و 4 روز گشت است. این تور فرصتی عالی برای تجربه‌ی یک سفر فوق‌العاده به یکی از زیباترین کشورهای اروپا است. با اقامت در هتل‌های لوکس و راحت، شما از لحظه‌ی ورود تا لحظه‌ی خروج از فرانسه، تمامی امکانات و خدمات رفاهی را تجربه خواهید کرد. همچنین، با برنامه‌ی گشت‌های روزانه‌ی ما، شما فرصت خواهید داشت تا به دیدن جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی شهرهای مهم فرانسه مانند پاریس، نیس، لیون و مارسی بروید. این تور به شما فرصتی عالی برای استراحت، لذت بردن از طبیعت زیبا و سفری فراموش‌نشدنی به دنیای فرانسه را می‌دهد.