لیست قیمت تور فرانسه

تور فرانسه 5 روزه
4 شب و 5 روز
امارات ایرلاینز
26 مرداد
60,000,000 تومان + 1890 دلار مشاهده تور

قیمت تور فرانسه

در تور فرانسه، قیمت شامل هزینه‌های یورویی و ریالی است. هزینه‌ی یورویی شامل ویزا، اقامت در هتل، گشت شهری و بیمه مسافرتی است، در حالی که هزینه‌ی ریالی به خرید بلیط رفت‌‌ و برگشت هواپیما اختصاص دارد. با توجه به اینکه قیمت‌ها در یورو محاسبه می‌شوند، می‌توانید با تماس با ما جزئیات بیشتری را در این خصوص بدست آورید.

هزینه سفر به فرانسه بدون تور

هزینه سفر به فرانسه بدون تور بسته به عوامل مختلفی مانند مدت زمان سفر، ترجیحات سفر و عادات خرج کردن شما می تواند متفاوت باشد. با این حال، در اینجا برخی از هزینه های رایج وجود دارد که ممکن است لازم باشد در نظر بگیرید:
هزینه پرواز به فرانسه بسته به زمان سال، ایرلاین و محل عزیمت می تواند متفاوت باشد. توصیه می شود قیمت های خطوط هوایی مختلف را با هم مقایسه کنید و از قبل رزرو کنید تا بهترین تخفیف ها را دریافت کنید.
هزینه اقامت در فرانسه بسته به شهر یا منطقه ای که قصد بازدید از آن را دارید و نوع اقامتی که انتخاب می کنید می تواند متفاوت باشد. گزینه ها از هاستل های ارزان قیمت تا هتل های لوکس را شامل می شود.
پس از ورود به فرانسه، باید هزینه حمل و نقل در داخل کشور را در نظر بگیرید. این می تواند شامل حمل و نقل عمومی مانند قطار، اتوبوس و مترو یا اجاره ماشین باشد، اگر انعطاف پذیری بیشتری را ترجیح می دهید. در مورد هزینه های گزینه های حمل و نقل تحقیق کنید و بر اساس آن برنامه ریزی کنید.
فرانسه به غذاهای لذیذش معروف است، اما غذا خوردن در بیرون از خانه می تواند به سرعت اضافه شود. تنظیم بودجه غذایی را در نظر بگیرید و سعی کنید غذا خوردن را با گزینه های خودپزشکی مانند خرید مواد غذایی و آشپزی در محل اقامت خود ترکیب کنید.
بسته به علایق خود، ممکن است بخواهید از موزه ها، مکان های تاریخی دیدن کنید یا در فعالیت های مختلف شرکت کنید. در مورد هزینه های ورودی و هزینه های این جاذبه ها از قبل تحقیق کنید تا بودجه خود را بر اساس آن برنامه ریزی کنید.
فراموش نکنید که سایر هزینه ها مانند بیمه مسافرتی، هزینه های ویزا (در صورت وجود)، سوغات و هر فعالیت یا گردش اضافی را که ممکن است انجام دهید را در نظر بگیرید.
مهم است که توجه داشته باشید که اینها ملاحظات هزینه کلی هستند و هزینه واقعی به ترجیحات و انتخاب های شخصی شما بستگی دارد. همیشه ایده خوبی است که از قبل برنامه ریزی و بودجه داشته باشید تا سفری آرام و لذت بخش به فرانسه داشته باشید.

قیمت تور فرانسه ۱۴۰۲

تور فرانسه و ایتالیا ۱۴۰۲

قیمت تور پاریس به تومان

ارزانترین زمان سفر به پاریس

بهترین زمان سفر به فرانسه

هزینه سفر به پاریس ۱۴۰۲
تور فرانسه 4 شب و5 روز

قیمت تور اروپا لحظه اخری

ارزانترین قیمت تور فرانسه

هزینه سفر به پاریس ۱۴۰۲

تور فرانسه و ایتالیا ۱۴۰۲

قیمت تور فرانسه و ایتالیا

تور ترکیبی فرانسه ایتالیا اسپانیا

قیمت تور ترکیبی ایتالیا فرانسه اسپانیا

تور ترکیبی فرانسه ایتالیا هلند

تور ترکیبی فرانسه و سوئیس

تور ترکیبی فرانسه و سوئیس 8 روزه (4 روز اقامت در زوریخ و 4 روز اقامت در پاریس) میباشد.

تور ترکیبی فرانسه بلژیک هلند آلمان

تور ترکیبی فرانسه بلژیک هلند آلمان 12 روزه (3 شب پاریس 2 شب بروکسل ، 3 شب آمستردام 3 شب کلن ) است .

تور فرانسه آلمان هلند

تور فرانسه آلمان هلند ، 10 روزه ( 4 شب پاریس + 2 شب کلن + 3 شب آمستردام ) میباشد. تور فرانسه آلمان هلند در سفرخان شامل خدمات اخذ ویزا شینگن قطعی ، اقامت در هتل لوکس ، ترانسفر ، بیمه مسافرتی است.

قیمت تور فرانسه بلژیک هلند

سوالات متداول تور فرانسه
پاریس به عنوان یکی از شهرهای دیدنی و محبوب جهان، در هر فصلی از سال جذابیت خاص خود را دارد. اما بدون شک، بهار به عنوان بهترین فصل سفر به پاریس محسوب می‌شود. در این فصل، شهر با پوشیدن رنگارنگ ترین گلها و درختان شکوفه دار، به زیبایی بی‌نظیری می‌درخشد. همچنین، هوای معتدل و دمای مطلوب این فصل، امکان برگزاری اکتیویتی‌های بیرونی مانند پیک نیک در پارک‌ها و چمن‌ها را فراهم می‌کند. بازدید از تالارها و موزه‌های بزرگ پاریس نیز در این فصل به دلیل کمتر بودن ترافیک و شلوغی، برای گردشگران راحت‌تر و لذت‌بخش‌تر است.