مقصد : پاریس
تاریخ رفت : 22 دی
مدت اقامت : 8 روزه

سفرخان، به عنوان یکی از آژانس‌های معتبر و معروف در صنعت گردشگری و مجری مستقیم تور اروپا ، تور پاریس را با ارزانترین قیمت و بالاترین کیفیت و اخذ ویزا شنگن برگزار می‌کند. با تمرکز بر رضایت مشتریان، سفرخان خدماتی را ارائه می‌دهد که شامل گشت شهری همراه با ناهار، بازدید از برج ایفل، شارع شانزلیزه و موزه لوور است. تور پاریس از تهران با پرواز مستقیم انجام می‌شود و شامل اقامت در هتل‌های 5 ستاره با خدمات UALL (صبحانه، ناهار و شام) می‌باشد. همچنین، ترانسفر فرودگاهی و بیمه مسافرتی نیز از جمله خدماتی است که سفرخان در تور پاریس ارائه می‌دهد.اگر شما به دنبال یک تجربه ممتاز در تور پاریس هستید، سفرخان با پشتیبانی 24 ساعته خود و تمرکز بر کیفیت و رضایت مشتریان، گزینه مناسبی است.

ممکن است به دلیل نوسانات پرواز و ارز قیمت تور فرانسه 8 روزه تغییر کرده باشد.
جهت اطلاع از قیمت‌های به‌روز با سفرخان تماس بگیرید.

لیست تور فرانسه 8 روزه

شرایط تور فرانسه 8 روزه

اصل گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار همراه با امضاي دارنده پاسپورت.
چهار قطعه عكس در اندازه6*4 رنگي،تمام رخ، با زمينه روشن.
اصل شناسنامه
اصل سند مالكيت
اصل گذرنامه های قبلي.
گواهي تمكن مالي از بانك متقاضي با ذكر گردش سه ماهه آخر حساب بانكي و ميزان موجودي (حداقل مانده حساب 350 ميليون تومان)
مدارك شغلي:
براي دانشجويان و اعضاي علمي دانشگاه ها :كارت بين المللي دانشجويي يا عضويت هيات علمي
براي صاحبان شركت هاي خصوصي (مدير عامل،عضو هيات مديره و…) روزنامه رسمي شركت
براي كارمندان بخش دولتي: آخرين حكم كارگزيني/
كارمندان بخش خصوصي: گواهي اشتغال به كار
براي كسبه: جواز كسب/ كارت بازرگاني.
مسافران محترم توجه داشته باشند كه هزينه تورهای اختياری ( آپشنال ) و ديگر مواردی كه ذكر نشده بر عهده مسافر است.

قیمت تور پاریس

قیمت تور پاریس به صورت ریالی و یورو مشخص میشود مبلغ که به عنوان یورو پرداخت میشود شامل هزینه اقامت در هتل و اخذ ویزا است .ولی مبلغی ریالی شامل بلیط هواپیما است که به صورت لحظه ای و به روز تعیین میشود . برای اطلاع از قیمت تور پاریس با سفرخان تماس بگیرید این متن کامل کن ادبی و زیبا

تور لحظه آخری فرانسه

با آژانس سفرخان تازه و هیجان انگیز به دنیایی از تجربه‌های لحظه آخری در خرید تورهای فرانسه پا نهاده و لذت ببرید. این آژانس با ارائه تورهای لحظه آخری، فرصتی عالی را برای تجربه‌ی سفرهای باورنکردنی و هزینه‌ی کمتر فراهم می‌کند. از دیدن برج ایفل گرفته تا بازدید از موزه های هنری برجسته و چشم اندازهای خیره کننده پاریس، تورهایی که از آژانس سفرخان به شما ارائه شده است دقیقاً این تجربه‌های رویایی را برای شما به ارمغان می‌آورد. برای خرید تور لحظه آخری فرانسه با آژانس سفرخان، عجله کنید ، تورهای لحظه آخری ظرفیت محدودی دارند.