تور وان نوروز ۱۴۰۴ را می‌توانید با تماس تلفنی با سفرخان (مجری مستقیم تور وان زمینی )، رزرو نمایید . کارشناسان ما بهترین قیمت تور وان نوروز ۱۴۰۴ را براساس هتل به اعلام خواهند کرد. خدمات تور وان نوروز ۱۴۰۴ ، گشت و تفریحات رایگان ، تور وان زمینی با اتوبوس VIP و ون ترک است.در سفرخان تور وان زمینی از تهران و تبریز وو خوی انجام میشود.

لیست قیمت تور وان نوروز ۱۴۰۴

خدمات تور وان نوروز ۱۴۰۴

  • اتوبوس VIP
  • اقامت در هتل‌های 3 تا 5 ستاره وان
  • گشت و تفریحات رایگان
  • بیمه مسافرتی
  • تور لیدر فارسی زبان و راهنمای محلی

قیمت تور وان نوروز ۱۴۰۴

قیمت تور وان نوروز ۱۴۰۴ بسته به امکانات و خدماتی که در تور ارائه می‌شود، متغیر است. با انتخاب تورهای با اقامت در هتل‌های مختلف و با در نظر گرفتن نیازهای خود، می‌توانید قیمت را به تناسب بودجه خود پیدا کنید. برای اطلاعات دقیقتر و انتخاب بهترین تور وان نوروز ۱۴۰۴، می‌توانید با سفرخان تماس بگیرید. ما می‌تواننیم شما را با گزینه‌های متنوع و قیمت‌های مناسب راهنمایی کنند. برای تجربه‌ای خاص و خاطره‌انگیز در سفر به وان، بهتر است به زودی اقدام کنید و تور خود را رزرو کنید.

رزرو تور وان نوروز ۱۴۰۴

بهترین زمان برای رزرو تور وان در نوروز ۱۴۰۴، یک تا یک و نیم ماه قبل از سفر است. در این بازه زمانی، هنوز ظرفیت‌های تور وان در نوروز تکمیل نشده‌اند و برای شما فرصتی به دست می‌دهد تا از تعداد بیشتری پکیج نوروزی با کیفیت ترین هتل‌ها و بهترین قیمت‌ها استفاده کنید.تجربه‌ای که در این تور وان نوروز ۱۴۰۴به شما ارائه می‌دهیم، بی‌نظیر است. با هتل‌هایی که با دقت انتخاب کرده‌ایم و قیمت‌هایی که برای شما بهینه ساخته‌ایم، شما می‌توانید بهترین لحظات خود را در وان تجربه کنید.

تور وان زمینی نوروز ۱۴۰۳ با اتوبوس VIP

تور وان زمینی نوروز ۱۴۰۴ هر روز از تهران ، تبریز برگزار میشود.مسافران با اتوبوس VIP به سمت مرز خوی حرکت میکند. و از مرز با ون ترک به سمت وان میروند.

تور وان هوایی نوروز ۱۴۰۴

تور وان هوایی نوروز ۱۴۰۴ با پرواز سان اکسپرس از تهران ارائه میشود. هزینه تور وان هوایی نوروز 1404 نسبت به تور زمینی وان بیشتر است ولی زودتر به مقصد خواهید رسید و بیشتر در وان اقامت خواهید داشت.

تور وان نوروز ۱۴۰۴ از اصفهان

تور وان نوروز ۱۴۰۴ از اصفهان برگزار نخواهد شد. به جای آن، تورهای وان نوروز ۱۴۰۴ از شهرهای تبریز، خوی، ارومیه و تهران برگزار خواهند شد. این معنی را دارد که سازمانهای توریستی و آژانسهای مسافرتی در اصفهان تور وان نوروز را برنامه ریزی نکرده اند. بنابراین، افرادی که در اصفهان زندگی می کنند و تمایل دارند تا به سفر با تور وان عید ۱۴۰۴ را دارند ، باید به شهرهای دیگری بروند . شهرهای تبریز، خوی، ارومیه و تهران میزبان مسافرانی هستند که تمایل دارند تا سفر به وان تجربه کنند.

سوالات متداول تور وان نوروز ۱۴۰۴
بله ، تور وان نوروز ۱۴۰۴ با قطار هم در سفرخان برگزار میشود برای اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید.