تور ترکیبی استانبول آنتالیا نوروز ۱۴۰۳ را می‌توانید با تماس تلفنی با سفرخان (مجری مستقیم تور ترکیه) رزرو نمایید . کارشناسان ما بهترین قیمت تور ترکیبی استانبول آنتالیا نوروز ۱۴۰۳ به شما اعلام خواهند کرد. خدمات تور ترکیبی استانبول آنتالیا نوروز ۱۴۰۳ ، گشت و تفریحات رایگان ، ترانسفر فرودگاهی ، 3 شب اقامت در استانبول و 4 شب اقامت در آنتالیا است.

لیست قیمت تور ترکیبی استانبول آنتالیا نوروز ۱۴۰۳

خدمات تور ترکیبی استانبول آنتالیا

  • بلیط هواپیما رفت و برگشت
  • ترانسفر فرودگاهی و شهری
  • پرواز داخلی از استانبول به آنتالیا
  • اقامت در هتل‌های 5 ستاره UALL آنتالیا استانبول
  • گشت و تفریحات رایگان
  • پارک آبی
  • بیمه مسافرتی
  • تور لیدر فارسی زبان و راهنمای محلی

قیمت تور ترکیبی استانبول آنتالیا نوروز ۱۴۰۳

قیمت تور ترکیبی استانبول آنتالیا نوروز ۱۴۰۳ به چند عامل بستگی دارد. اولین عامل، تاریخ سفر است.قیمت تور ترکیبی استانبول آنتالیا نوروز ۱۴۰۳ ، در روزهای تعطیلات عید به دلیل افزایش مسافر قیمت بالاتری خواهد داشت. قیمت ترکیبی استانبول آنتالیا نوروز ۱۴۰۳ به دلیل اینکه 6 شب میباشد قیمت بالاتری نسب تورهای دیگر دارد و همچنین این تور ترکیبی است و شامل یک پرواز از استانبول به آنتالیا میشود .تورهایی که شامل خدمات بیشتری مانند هتل‌های لوکس UALL آنتالیا با پارک آبی قیمت بالاتری دارند. سفرخان ، تخفیف‌ها و پیشنهادات ویژه تور ترکیبی استانبول آنتالیا نوروز ۱۴۰۳ ارائه می‌دهند که می‌تواند قیمت تور را کاهش دهد.

تور ترکیبی استانبول و انتالیا از تبریز نوروز ۱۴۰۳

سفرخان، به عنوان مجری مستقیم تور ترکیبی استانبول و انتالیا از تبریز نوروز ۱۴۰۳، با افتخار تورهایی را از تبریز برگزار می‌کند. تا به مسافران تبریزی هم خدماتی با قیمت ارزانتر و با کیفیت عالی ارائه دهیم. با توجه به رقابت‌های بازار، تلاش ما بر این است که قیمت‌های رقابتی را به مسافرین تبریزی ارائه دهیم تا آنها بتوانند با هزینه کمتری سفری لذت‌بخشی را تجربه کنند.

تور ترکیبی استانبول آنتالیا از شیراز نوروز 1403

تور ترکیبی استانبول آنتالیا از شیراز با بهترین پروازهای خارجی مثل عمان ایر ، ترکیش ، قطر و امارت انجام میشود. هواپیمایی ترکیش با پرواز مستقیم از شیراز به استانبول فقط روزهای دوشنبه پرواز ندارد.

بهترین زمان برای رزرو تور ترکیبی استانبول آنتالیا

بهترین زمان برای رزرو تور ترکیبی استانبول و آنتالیا در نوروز 1403، یک تا 1.5 ماه قبل از پرواز می‌باشد. در این بازه زمانی، تعداد پیکیج‌ها با بهترین هتل‌های موجود ارائه می‌شود و پکیج‌ها با بهترین قیمت‌ها قابل دسترسی می‌باشند. این زمان مناسب برای برنامه‌ریزی و رزرو تور استانبول و آنتالیا به منظور بهره‌مندی از بهترین امکانات و خدمات ممکن در سفر شماست.

سوالات متداول تور ترکیبی استانبول آنتالیا
خیر