تور باتومی نوروز ۱۴۰۴ می‌توانید با تماس تلفنی با سفرخان (مجری مستقیم تور باتومی گرجستان) رزرو نمایید .کارشناسان ما بهترین قیمت تور باتومی نوروز ۱۴۰۴ را براساس هتل و پرواز انتخابی شما اعلام خواهند کرد.خدمات تور باتومی نوروز ۱۴۰۴ ، گشت و تفریحات رایگان ، ترانسفر فرودگاهی ، اقامت در هتل های باتومی UALL است.

لیست قیمت تور باتومی نوروز ۱۴۰۴

خدمات تور باتومی نوروز ۱۴۰۴

  • بلیط هواپیما رفت و برگشت باتومی
  • اقامت در هتل‌های 3 تا 5 ستاره باتومی UALL
  • اخذ ویزا گرجستان
  • تور لیدر فارسی زبان و راهنمای محلی
  • ترانسفر فرودگاهی
  • گشت و تفریحات رایگان
  • بیمه مسافرتی

قیمت تور باتومی نوروز ۱۴۰۴

قیمت تور باتومی در نوروز ۱۴۰۴،به چندین عامل بستگی دارد.. اولین عامل، تاریخ سفر است. قیمت تور باتومی در روزهای تعطیلات عید به دلیل افزایش تقاضا معمولاً بالاتر است. همچنین، مدت زمان تور نیز تأثیر زیادی بر قیمت دارد. تورهای کوتاه‌مدت و بلندمدت قیمت‌های متفاوتی دارند. تورهایی که شامل خدمات بیشتری، مانند اقامت در هتل‌های لوکس UALL باتومی، هستند قیمت بالاتری دارند. همچنین،سفرخان تخفیف‌ها و پیشنهادات ویژه برای تور باتومی نوروز ۱۴۰۴ در سفرهای نوروزی ارائه می‌دهند که می‌تواند قیمت تور را کاهش دهد. برای اطلاعات دقیقتر و دریافت قیمت‌ها و پیشنهادات ویژه تور باتومی نوروز ۱۴۰۴، بهتر است با ما تماس بگیرید. ما می‌توانیم شما را با جزئیات تور و قیمت‌ها آشنا کنند و به شما کمک کنند تا بهترین تصمیم را بگیرید.

تور نوروزی باتومی گرجستان

تور نوروزی باتومی گرجستان ، شامل تور باتومی تک ، تور ترکیبی باتومی تفلیس ، تور زمینی باتومی گرجستان و تور ترکیبی باتومی ترابزون ترکیه میباشد.
تور نوروزی باتومی گرجستان

بهترین زمان خرید تور باتومی نوروز ۱۴۰۴

بهترین زمان برای خرید تور باتومی نوروز ۱۴۰۴، بین ۱ تا ۱.۵ ماه قبل از عید نوروز ۱۴۰۴ است. در این بازه زمانی، سفرخان تورها و بسته‌های نوروزی زیادی برای تور باتومی نوروز ۱۴۰۴ ارائه میدهد شما می‌توانید از انتخاب گسترده‌تری از تورها و تخفیف‌های ویژه برخوردار شوید. همچنین، با خرید زودهنگام تور باتومی نوروز ۱۴۰۴، می‌توانید قیمت‌ها را کنترل کنید و از افزایش قیمت‌ها در زمان نزدیکتر به عید جلوگیری کنید. بنابراین، بهتر است در زمان مناسب فوق، تور باتومی نوروز ۱۴۰۴ خود را رزرو و خریداری کنید تا از بهترین قیمت و شرایط بهره‌برداری کنید.

تور اقساطی باتومی نوروز ۱۴۰۴

در سفرخان، شما می‌توانید تور اقساطی باتومی نوروز ۱۴۰۴ را بدون نیاز به ضامن و با شرایط اقساط بلند مدت و کارمزد کم تجربه کنید. با تور اقساطی باتومی نوروز ۱۴۰۴ ، شما می‌توانید به راحتی از سفری به یکی از زیباترین شهرهای گرجستان، باتومی، لذت ببرید. با این تور اقساطی نوروز ۱۴۰۴ ، شما می‌توانید هزینه سفر خود را به صورت قسطی پرداخت کنید و از تمامی خدمات و امکانات آن لذت ببرید. همچنین، با کارمزد کم، شما می‌توانید بدون افزایش هزینه‌ها، تجربه‌ای راحت و مطمئن را در سفر خود داشته باشید. این روش علاوه بر راحتی مالی، به شما امکان می‌دهد برنامه سفر خود را بهتر مدیریت کنید و از لحظاتی خاص در باتومی لذت ببرید.

تور باتومی نوروز ۱۴۰۴ لحظه آخری

تور باتومی نوروز ۱۴۰۴ لحظه آخری برای پرشدن ظرفیت خالی صندلی هواپیما و هتل توسط ایرلاین‌ها و سفرخان ارائه می‌شود. تور باتومی نوروز ۱۴۰۴ لحظه آخری قیمت‌های پایینتری نسبت به تورهای دیگر باتومی دارند. با این حال، به دلیل محدودیت ظرفیت، تور باتومی نوروز ۱۴۰۴ به سرعت پر می‌شود. در تورهای لحظه آخری، انتخاب هتل مورد نظر و بهترین ساعت پروازی که می‌خواهید، امکان‌پذیر نیست. بهترین راه برای رزرو تور باتومی نوروز ۱۴۰۴، این است که با سفرخان تماس بگیرید و از آخرین فرصت‌های رزرو استفاده کنید.

تور باتومی عید ۱۴۰۴

تور باتومی عید ۱۴۰۴ شامل تو باتومی UALL ، تور باتومی هتل 5 ستاره ، تور باتومی زمینی ، تور ترکیبی باتومی ترابزون است.باتومی عید 1404 ، آب و هوای باتومی عموماً خنک و معتدل است. دماها در این ماه معمولاً بین 10-15 درجه سانتیگراد متغیر می‌باشد. اما باید توجه داشت که آب و هوا همواره قابل پیش‌بینی نیست و ممکن است تغییر کند.

سوالات متداول تور باتومی نوروز ۱۴۰۴
تور باتومی نوروز ۱۴۰۴ با پروازهای قشم ایر ، کیش ایر ، ماهان ، ایران ایرتور ، ایران ایر انجام میشود.