لیست قیمت تور مسکو

تور ترکیبی مسکو سن پترزبورگ
7 شب و 8 روز
هواپیمایی معراج
28 تیر
تور روسیه با پرواز نوردویند
6 شب
نوردویند ایرلاینز
5-12-19-26 مرداد
53,990,000 مشاهده تور

با وجود هواي گرم و خنکِ تابستان، سفر به روسيه در اين فصل سال، يكي از بهترين تجربه‌هايي خواهد بود كه قطعاً به گرم‌ترين و زيباترين شهرهاي اين كشور، مسكو و سن پترزبورگ، سفر مي‌كنيد. تور مسکو سن پترزبورگ تابستان ۱۴۰۲، به شما فرصتي عالي مي‌دهد تا به آثار باستاني و فرهنگي بسيار غني اين دو شهر دست پيدا كنيد. در اين تور، شما مي‌توانيد به مديريتي حرفه‌اي و با تجربه، با قيمت مناسب، به زيباترين و مهم‌ترين جاذبه‌هاي تاريخي دو شهر مسكو و سن پترزبورگ سفر كنيد.
تور مسکو سن پترزبورگ تابستان ۱۴۰۲ به شما فرصتی عالی برای دیدن جاذبه های تاریخی و فرهنگی در دو شهر مسکو و سن پترزبورگ می دهد. نه تنها برای تعطیلات، بلکه برای یادگیری و دیدار با تاریخ و فرهنگ روسیه نیز گزینه خوبی است. برای رزرو تور مسکو سن پترزبورگ تابستان ۱۴۰۲ با بهترین قیمت و خدمات در دسترس با ما تماس بگیرید.

قیمت تور مسکو سن پترزبورگ، بستگی به عواملی مانند تعداد روزهای اقامت، نوع اقامت، فصل سفر، ایرلاین انتخابی و نوع خدمات دریافتی دارد. با این حال، به طور میانگین، می توانید با تماس با سفرخان از قیمت های متنوع تور مسکو سن پترزبورگ را اطلاع پیدا و با بررسی و مقایسه قیمت‌ها، گزینه مناسبی را برای سفر خود انتخاب کنید. همچنین ارجحیت اقامت در هتل‌های ساده‌تر و طبقه پایین تر نیز می‌تواند به کاهش هزینه تور کمک کند. در هر صورت، پیش از رزرو تور مسکو سن پترزبورگ، بهتر است قیمت‌ها سفرخان را مقایسه کنید.

سفرخان تور مسکو سن پترزبورگ از مشهد را برگزار می کند.تور مسکو سن پترزبورگ از مشهد ممکن است شامل پرواز مستقیم باشد یا به صورت یک پرواز داخلی و یک پرواز خارجی برای رسیدن به دو شهر مسکو و سن پترزبورگ صورت پذیرد. با این حال، سفرخان با برنامه های سفری بلند مدت، گزینه های متعددی برای سفر از مشهد به روسیه همچون مسیر پروازی از طریق مدرید، وارنا، بوخارست، بوداپست و غیره را در نظر دارند.
در هر صورت، تور مسکو سن پترزبورگ از مشهد می تواند شامل پرواز، اقامت، ترانسفر و برنامه گردشگری برای بازدید از جاذبه های دیدنی دو شهر روسیه باشد. با این حال، قبل از رزرو تور مسکو سن پترزبورگ از مشهد، بهتر است بررسی کنید که ایرلاینی که این تور را برگزار می کند، چه نوع خدمات و سرویس هایی را در خدمت شما قرار می دهد و به مقایسه قیمت ها، شرایط و خدمات مختلف بپردازید.