لیست قیمت تور یونان

تور یونان 1402 یکی از تورهای محبوب به مقصد یونان است. یونان کشوری با فرهنگ غنی، مناظر طبیعی زیبا و تمدن باستانی است که هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند. تور یونان 1402 ممکن است شامل شهرهایی مانند آتن، میکونوس، سانتورینی، رودس و موارد دیگر باشد که هر کدام ویژگی‌ها و جاذبه‌های خاص خود را دارند. در سفر به یونان، ممکن است به بازدید از جاذبه‌های تاریخی، مانند پارتنون، دیدار با جزایر زیبا و لذت بردن از آب و هوای مدیترانه ای مشهور یونان بپردازید.

عوامل مختلفی بر روی قیمت تور یونان تاثیرگذار می‌باشد .در فصل‌های پربازدید تابستان،هتل‌ها و خدمات مرتبط با تورهای یونان هزینه بیشتری دارند که عموما به قیمت تور اضافه می‌کند.هتل‌های لوکس و 5 ستاره معمولا گرانتر از هتل‌های متوسط است.خدمات مانند صبحانه ناهار شام هم باعث افزایش قیمت تور یونان می‌شود.

سفرخان به عنوان مجری مستقیم تور یونان با همکاری هتل‌ها و ایرلاین‌ها، تورهای ارزانتری را با گارانتی بهترین کیفیت و پشتیبانی 24 ساعته ارائه می‌دهد.برای ارئه تورخاب با قیمت مناسب، سفرخان به دلیل همکاری مستقیمی با هتل‌ها و ایرلاین‌ها توانایی کاهش تعرفه را دارد.
از طرفی دیگر سفرخان به عنوان مجری مستقیم تور یونان، توانایی مذاکره و اخأ قیمت‌های ویزه را دارد.که این امر باعث شده تا تورهای یونان را با قیمت ارزان و رقابتی برگزار کندو تخفیف‌های ویژه را برای مشتریان خود به ارمغان آورد.

بدون اخذ ویزا، سفر به یونان مشروط به شرایط خاصی است. افراد می‌توانند با اقامت در کشتی‌های کروز، از تورهای آنها برای سفر به جزایر یونان و شهر آتن استفاده کنند. با این حال، اجازه‌ی اقامت در شهر آتن به آنها داده نمی‌شود. بنابراین، پس از بازدید از شهر آتن، آنها نیاز به بازگشت به کشتی دارند. بسیاری از تورهای کروزی امکان تجربه‌ی جاذبه‌های زیبای یونان را برای مسافران فراهم می‌کنند