تور کیش تخفیف خورده در سفرخان (مجری مستقیم تور کیش) به صورت لحظه آخری با بهترین ایرلاین‌های داخلی و اقامت در هتل‌های 5 ستاره کیش با صبحانه ناهار شام ، ترانسفر فرودگاهی ، گشت رایگان ارائه میشود.

لیست قیمت تور کیش تخفیف خورده

تور ارزان کیش 3 شب و 4 روز
3 شب و 4 روز
کیش ایر
ویژه تیر1403
قیمت تور کیش 4 شب و 5 روز
4 شب و 5 روز
کیش ایر
ویژه تیر 1403
تور کیش 2 شب و 3 روز
2 شب و 3 روز
هواپیمایی معراج
ویژه تیر 1403
تور کیش از مشهد 5 و 7 روزه
5 روزه و 6 روزه
تابان ایرلاین
ویژه تیر
تور کیش با ناهار
3 شب
کیش ایر
ویژه تیر

خدمات تور کیش تخفیف خورده

  • بلیط هواپیما رفت و برگشت کیش
  • اقامت در بهترین هتل‌های 3 تا 5 ستاره کیش
  • صبحانه ، ناهار یا شام
  • ترانسفر فرودگاهی
  • گشت و تفریحات رایگان

ررزو تور کیش تخفیف خورده

با توجه به نزدیک شدن به تاریخ پروازتان، می‌توانید از تورهای کیش تخفیف خورده با قیمت مناسب‌تری بهره‌مند شوید. تور کیش تخفیف خورده به صورت لحظه آخری ارائه می‌شوند تا اتاق‌های خالی هتل و صندلی‌های هواپیما پر شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو تورهای کیش با تخفیف، توصیه می‌کنیم با سفرخان تماس بگیرید. مادمی‌توانیم جزئیات بیشتری را در اختیار شما قرار دهند و به شما کمک کنند تا تورهای مورد نظرتان را رزرو کنید.

قیمت تور کیش تخفیف خورده

تور کیش تخفیف خورده به دلیل لحظه آخری بودن، قیمتی که ارزانتر از تورهای عادی است دارد. اما با انتخاب هتل‌های 3 تا 4 ستاره و کاهش مدت اقامت، می‌توانید قیمت تور خود را کاهش دهید. در واقع، این انتخاب‌ها باعث می‌شود تا هزینه‌های اقامت و اقامت در هتل‌های با کیفیت پائین‌تر شود. بنابراین، با تور کیش تخفیف خورده می‌توانید سفر خود را با قیمتی مناسبتر و اقتصادی‌تر برنامه‌ریزی کنید.

تور کیش تخفیف خورده از تهران

تور کیش تخفیف خورده از تهران با تخفیفات ویژه برای مسافران تهرانی در آژانس سفرخان در دسترس است. ارزان‌تر بودن قیمت تور تخفیف خورده کیش نسبت به تورهای دیگر یکی از مزایای آن است. با این حال، باید بدانید که در تور کیش تخفیفی، شما همچنان از همان خدمات عالی و کیفیتی که در تورهای عادی ارائه می‌شود، بهره‌مند خواهید شد. بنابراین، با انتخاب تور کیش تخفیفی، شما می‌توانید با قیمت مناسبتری از سفر به کیش لذت ببرید و در عین حال از خدمات با کیفیتی بهره‌مند شوید.

تور کیش تخفیف خورده باناهار یا شام

هتل‌های لوتوس کیش، گرند کیش، لیلیوم کیش، پارمیس کیش، شایگان کیش و ترنج کیش خدمات HB (ناهار یا شام) را ارائه می‌دهند. در صورت عدم تکمیل ظرفیت اتاق‌های این هتل‌ها ، از طرف سفرخان مجری مستقیم تور کیش تخفیف خورده ، قیمت تور کیش با اقامت در این هتل‌ها ارزانتر خواهد بود. با انتخاب تور کیش با این هتل‌ها، شما می‌توانید از خدمات HB و قیمت مناسبتری در این هتل‌ها بهره مند شوید.

سوالات متداول تور کیش تخفیف خورده
هتل ترنج کیش ، هتل داریوش کیش ، هتل پارمیس کیش ، هتل امیرکبیر کیش و .. جزو هتل های باکیفیت کیش میباشند.