مقصد : کیپ تان, سان سیتی, ژوهانسبورگ
تاریخ رفت : 29 اسفند / 2 فروردین
مدت اقامت : 8 شب

تور دور آفریقا جنوبی (کیپ تان، سان سیتی، ژوهانسبورگ ، پارک جنگلی) با ارزانترین قیمت و پشتیبانی 24 ساعته در سفرخان (مجری مستقیم تور آفریقا جنوبی) ارائه میشود. اقامت در هتل های 5 ستاره با صبحانه ، ترانسفر فرودگاهی ،ترانسفر هوایی بین شهرهای ژوهانسبورگ و کیپ تاون ، اخذ ویزای کشور آفریقای جنوبی ، گشت هلیکوپتر در شهر کیپ تاون ، سافاری رایگان از خدمات تور دور آفریقا جنوبی میباشد.

ممکن است به دلیل نوسانات پرواز و ارز قیمت تور دور آفریقا جنوبی تغییر کرده باشد.
جهت اطلاع از قیمت‌های به‌روز با سفرخان تماس بگیرید.

لیست تور دور آفریقا جنوبی

دو تخته 59,990,000 تومان + 2590 دلار
یک تخته 59,990,000 تومان + 3340 دلار
کودک 59,990,000 تومان + 2020 دلار

خدمات تور دور آفریقا جنوبی

بلیط رفت و برگشت هواپیمااقامت در هتل 5 ستارهاخذ ویزاگشت شهری و تفریحات رایگانتور لیدر فارسی زبان و راهنمای محلیصبحانهبیمه مسافرتی

شرایط تور دور آفریقا جنوبی

صبحانه به صورت بوفه باز در تمام هتل ها و 5 وعده غذا در کل تور، *ترانسفر فرودگاهی، *بلیط هواپیمایی قطر، *اخذ ویزای کشور آفریقای جنوبی، *ترانسفر هوایی بین شهرهای ژوهانسبورگ و کیپ تاون، *همراهی راهنمای فارسی زبان از تهران، *پرداخت ورودیه کلیه مکانهای دیدنی طبق برنامه، *گشت هلیکوپتر در شهر کیپ تاون، *3 سافاری رایگان.

برنامه سفر تور دور آفریقا جنوبی

برنامه سفر شما برای تور دور آفریقای جنوبی به صورت زیر است:
روز اول، شما وارد فرودگاه بین المللی ژوهانسبورگ میشوید و دریافت چمدان ها را انجام می دهید. سپس به هتل حرکت می کنید.
روز دوم، بعد از صرف صبحانه، شما تور تمام روز پرتوریا (یا جاکاراندا) را آغاز می کنید و بازدید از جاذبه های تاریخی و فرهنگی این شهر را تجربه می کنید. در زمان بازگشت، شما مرکز صنایع دستی کمبانو را نیز بازدید می کنید.
روز سوم، پس از صبحانه و چک اوت از هتل، شما به سمت پیلانسبرگ حرکت می کنید و در مسیر بازدیدی یک ساعته از مرکز شیرهای سفید را تجربه می کنید. سپس به دهکده فرهنگی لسدی می روید و از خانه های قبایلی و رقص های سنتی لذت می برید و ناهار محلی می خورید. پس از آن، به ویلاهای جنگلی حرکت کرده و اقامتگاه خود را تسویه می کنید. در اینجا شما سافاری شبی را تجربه کرده و پس از بازگشت، شام می خورید.
روز چهارم، شما بامداد زود بیدار می شوید و سافاری صبح را آغاز می کنید. پس از بازگشت، صبحانه می خورید و چک اوت از هتل را انجام می دهید. سپس به مجموعه تفریحی سان سیتی می روید و اقامتگاه خود را تسویه می کنید. در این روز شما زمان آزادی برای تورهای اختیاری خواهید داشت.
روز پنجم و ششم به شما اجازه آزاد برای استفاده از امکانات سان سیتی اعطا خواهد شد.
روز هفتم، شما چک اوت از هتل را انجام می دهید و به فرودگاه می روید تا به سمت کیپ تاون پرواز کنید. پرواز تقریباً 2 ساعت طول خواهد داشت. پس از ورود به هتل و دریافت اتاق خود، بقیه روز آزاد خواهید داشت.
روز هشتم، پس از صرف صبحانه، شما تور تمام روزی را آغاز می کنید که شامل کوه میز و سوار شدن به تله کابین و... است. پس از گشت و گذار در آنجا، به واتر فرانت می روید تا هلی کوپتر سواری (15 دقیقه) را تجربه کنید. سپس به مزرعه شتر مرغ می روید و از باغ های کریستن بوخ (به وسعت 528 هکتار) بازدید می کنید. پس از انجام تور، به هتل بازمی گردید.
روز نهم، پس از صرف صبحانه، تور تمام روزی را آغاز می کنید که شامل منطقه پنین زولا، دماغه امید نیک هات بی کروز دریایی جهت دیدن سیل های دریایی و پرندگان در جزیره دوکا است. سپس به قله چپ من در قسمت جنوب غربی منطقه می روید. بازدید از فانوس دریایی جدید با نوری معادل (19 میلیون) شمع و بازدید از منطقه پنگوئن ها نیز در برنامه قرار دارد. سپس به هتل بازمی گردید.
روز دهم، شما زمان آزادی برای خرید خواهید داشت.

هتل ها در تور دور آفریقا جنوبی

هتل ژوهانسبورگ دسترسی آسان به میدان نلسون ماندلا و فروشگاه سند تن دارد. هتل باکو بونگ امکاناتی مانند رستوران، زمین بازی و استخر را در اختیار مهمانان قرار می‌دهد. هتل مجموعه سان سیتی امکان استفاده رایگان از امکانات سان سیتی از جمله استخر، موج و شهر آبی را به مهمانان ارائه می‌دهد. هتل کیپ تاون امکاناتی مانند استخر و ترانسفر رایگان به مرکز خرید واتر فرانت را به مهمانان فراهم می‌کند.