مقصد : تفلیس, باتومی
تاریخ رفت : نوروز
مدت اقامت : 6 روز
زمینی

تور زمینی گرجستان با اتوبوس VIP (ترکیبی باتومی ترابزون )با بهترین قیمت و پشیبانی 24 ساعته در سفرخان (مجری مستقیم تور گرجستان ) ارائه میشود.تور گرجستان زمینی با اتوبوس VIP از تهران، تبریز و خوی ، اقامت در هتل‌های لوکس گرجستان و ترایزون، اخذ ویزا از خدمات تور زمینی گرجستان است.

ممکن است به دلیل نوسانات پرواز و ارز قیمت تور زمینی گرجستان با اتوبوس VIP تغییر کرده باشد.
جهت اطلاع از قیمت‌های به‌روز با سفرخان تماس بگیرید.

لیست تور زمینی گرجستان با اتوبوس VIP

دو تخته 14,900,000
یک تخته 20,900,000
کودک 11,900,000

خدمات تور زمینی گرجستان با اتوبوس VIP

اتوبوس VIPاقامت در هتل 3 تا 5 ستارهاخذ ویزاگشت شهری و تفریحات رایگانصبحانهبیمه مسافرتی

قیمت تور گرجستان زمینی

قیمت تور گرجستان زمینی تحت تأثیر عوامل متعدد قرار می‌گیرد. اولین عامل، فصل گردشگری است که در طول سال متغیر است و در فصل‌های پربازدید قیمت‌ها معمولاً بالاتر است. عامل دیگر، ارزش ارز محلی و خارجی است که در صورت تغییرات قوی می‌تواند قیمت تور را تحت تأثیر قرار دهد. همچنین، هزینه‌های حمل و نقل، هتل اقامت و نیز بر قیمت تور تأثیرگذار هستند.سفرخان با قیمت ارزان و رقابتی که ارائه میدهد میتواند هزینه‌های سفر خود را کاهش دهید.

تور زمینی گرجستان با اتوبوس vip

تور زمینی گرجستان با اتوبوس VIP، یک سفر گروهی شگفت‌انگیز است که باعث لذت بخشی و خاطره‌سازی برای تمامی مسافران می‌شود. در این سفر، شما از مناظر زیبا و دیدنی مسیر بهره‌برداری می‌کنید، که به شما امکان می‌دهد با طبیعت و فرهنگ گرجستان به شیوه‌ای متفاوت آشنا شوید. با استفاده از اتوبوس VIP، شما به صورت راحت و لوکس به مقصد خود می‌رسید و همچنین از تمامی امکانات مدرن و رفاهی این اتوبوس برخوردار می‌شوید.

تور زمینی گرجستان از تبریز

تور زمینی گرجستان از تبریز، یک گزینه مناسب برای مسافرانی است که در این شهر زندگی می‌کنند و می‌خواهند به گرجستان سفر کنند. با توجه به فاصله نسبتاً کم بین تبریز و گرجستان نسبت به تهران، مسافران می‌توانند هزینه کمتری را برای تور گرجستان پرداخت کنند. تور زمینی گرجستان از تبریز ، تجربه یک سفر خاطره‌انگیز را برای مسافران به ارمغان می‌آورد و با هزینه کمتر نسبت به سفرهای هوایی، به آنها امکان می‌دهد تا به صورت اقتصادی و همچنین لذت‌بخش به گرجستان سفر کنند.

تور زمینی گرجستان از تهران

تور زمینی گرجستان با قیمت مناسب‌تری نسبت به تور هوایی و با اتوبوس VIP برگزار می‌شود. در این تور، از تهران به سمت مرز نوردوز حرکت می‌کنید و سپس به مرز ساداخلو می‌رسید. از مرز ساداخلو به تفلیس سفر خواهید کرد. فاصله تهران تا تفلیس حدود ۱۶۳۰ کیلومتر است.

سفرخان
تور باتومی 6 شب 7 روز
6 شب 7 روز
قیمت از :
22,130,000
تور باتومی 4 شب
تور باتومی 4 شب 5 روز
4 شب و 5 روز
قیمت از :
19,530,000
تور باتومی ۴ روزه
تور باتومی ۴ روزه
3 شب و 4 روزه
قیمت از :
15,000,000
تور تفلیس باتومی
تور تفلیس باتومی
6شب و 7 روز
قیمت از :
20,700,000
تور تفلیس 4 شب و 5 روز
تور تفلیس 4 شب و 5 روز
4 شب و 5 روز
قیمت از :
14,390,000
تور ترابزون باتومی از تهران
تور ترابزون باتومی از تهران
5 شب
قیمت از :
18,500,000
تور تفلیس لحظه آخری
تور تفلیس 4 روزه
3 شب و 4 روز
قیمت از :
13,500,000
نظرات تور زمینی گرجستان با اتوبوس VIP