مقصد : دهلی, آگرا, جیپور
تاریخ رفت : 26-29 تیر/ 15 مرداد
مدت اقامت : 7 شب

تور مثلث طلایی هند که شامل تور دهلی اگرا جیپور میباشد با ارزانترین قیمت و پشتیبانی 24 ساعته از تور در سفرخان ارائه میشود. اخذ ویزا هند ، ترانسفر فرودگاهی و شهری ، اقامت در هتل‌های 3 تا 5 ستاره با صبحانه ، گشت شهری رایگان از خدمات تور مثلث طلایی هند سفرخان میباشد.

لیست تور مثلث طلایی هند

دو تخته 37990000
یک تخته 49990000
کودک 29990000
دو تخته 41990000
یک تخته 59990000
کودک 31990000
دو تخته 45990000
یک تخته 66990000
کودک 33990000

خدمات تور مثلث طلایی هند

بلیط رفت و برگشت هواپیماترانسفر فرودگاهی و شهریاقامت در هتل 3 تا 5 ستارهاخذ ویزاگشت شهری رایگانتور لیدر فارسی زبان و راهنمای محلیصبحانهبیمه مسافرتی

بهترین زمان رزرو تور مثلث طلایی هند

بهترین زمان برای رزرو تور مثلث طلایی هند در فصل پاییز و زمستان است. در این فصل، هوا خوب است و از بارش های موسوم به "خبری" نیست. با انتخاب این زمان برای سفر، شما میتوانید از آب و هوای ملایم و مناسب برای دیدن جاذبه های تاریخی و طبیعی این منطقه لذت ببرید. همچنین، در این فصل، تورها و اقامتگاه ها معمولاً کمتر از فصل پربازدید تابستان رزرو میشوند، بنابراین شما میتوانید از قیمت های مناسب تری برای سفر خود بهره ببرید.

تور مثل طلایی هند دهلی

در برنامه سفر تور مثلث طلایی هند، از تهران به دهلی سفر خواهیم کرد و سپس 3 روز را در دهلی اقامت خواهیم داشت. دهلی، پایتخت هند و یکی از شهرهای پرجذاب این کشور است. در طول این 3 روز، شما فرصت خواهید داشت تا جاذبه های تاریخی و فرهنگی دهلی را بپیمایید. میتوانید به بازدید از قصر قرمز، دریاچه اندول، مسجد جامعه جمع ملی و معبد لاکشمی نارایان مراجعه کنید. همچنین، شما میتوانید در تور مثلث طلایی هند از فروشگاه ها و بازارهای محلی دهلی برای خرید اقلام محلی و صنایع دستی استفاده کنید.

تور مثل طلایی هند آگرا

در برنامه سفر تور مثلث طلایی هند، پس از اقامت 3 روزه در دهلی، ما به صورت زمینی به آگرا سفر خواهیم کرد و 2 روز را در آگرا اقامت خواهیم داشت. آگرا، شهری است که شهرت بزرگترین معبد هندوی جهان، تاج محل را دارد. در طول تور مثلث طلایی هند در این 2 روز، شما فرصت خواهید داشت تا این شاهکار معماری را ببینید و به بازدید از مقبره‌ی همسر شاه جهان، ممتاز محل بروید. علاوه بر این، میتوانید به بازدید از قصر آگرا و مسجد جامعه جمع ملی نیز بپردازید. آگرا به عنوان یکی از مقاصد پرجذاب در هند شناخته میشود و با اقامت در این شهر، شما فرصت خواهید داشت تا از زیبایی‌ها و تاریخچه‌ی فرهنگی این منطقه لذت ببرید.

تور مثل طلایی هند جیپور

در برنامه سفر تور مثلث طلایی هند، پس از اقامت 2 روزه در آگرا، ما به صورت زمینی به جیپور سفر خواهیم کرد و 2 روز را در این شهر اقامت خواهیم داشت. جیپور، شهری است با آثار باستانی و معماری فرهنگی فراوان. در طول این 2 روز، شما فرصت خواهید داشت تا به بازدید از قصرهای هندوستانی مانند قصر آمبر و قصر جانتار محل بروید. همچنین، میتوانید به بازدید از معابد جیپور مانند معبد برهادی و معبد جانتار محل بروید. جیپور همچنین بازارهای محلی زیبا و پرجذابی دارد که شما میتوانید به خرید اقلام محلی و صنایع دستی بپردازید. با اقامت در تور مثلث طلایی هند جیپور، شما فرصت خواهید داشت تا از فرهنگ و زندگی این شهر بیشتر بدانید و از تجربه‌ی بی‌نظیری در این شهر لذت ببرید.