بلیط هواپیما تفلیس

شهر تفلیس پایتخت کشور گرجستان و بزرگ‌ترین و جداب‌ترین شهر این کشور است.گرجستان کشوری کوهستانی است در دو قاره اروپا و آسیا واقع شده است . تفلبس دو طرف رود کورا قرار گرفته است . بسیاری از ایرانیان تفلیس گرجستان را برای سفر انتخاب می کنند .توریست‌ها شهر تفلیس را پاریس اوراسیا می نامند. با خرید بلیط هواپیما تفلیس می توانید در خیابان‌های سنگفرش میدان آزادی تفلیس قدم بزنید ، روی رودخانه کورا قایق سواری کنید ، از مناطق تاریخی ، کلیساها ، موزهای تفلیس بازید کنید و از جذابیت‌های طبیعی این شهر زیبا لذت ببرید. بهتربن زمان خرید بلیط هواپیما تفلیس اواخر فصل بهار است که هوا معتدل و دلپذیر است.شب‌های زیبا و پرجنب‌ و جوش تفلیس با فستیوال‌های گوناگون هنری و تفریحی ، گردشگران را تا صبح سرگرم می‌کند.

قیمت بلیط هواپیما تهران تفلیس

شما میتوانید قیمت بلیط هواپیما تفلیس در سایت ما تور تفلیس مقایسه کنید.سفر به تفلیس بدون ویزا می‌‎باشد قیمت بلیط هواپیما تفلیس بستگی روز و فصل سفر ، درجه هتل نوع کلاس پروازی (اکونومی کلاس، بیزینس کلاس، فرست کلاس) و ایرلاین انتخابی دارد. قیمت بلیط هواپیما تهران تفلیس در روزهای قبل از تعطیلات ، چهارشنبه و پنجشنبه گرانتر است .هواپیمایی ماهان و قشم ایر دو تا از معتبرترین ایرلاین‌های است که پرواز مستقیم تهران به تفلیس را ارائه می‌دهد. برای اطلاع از قیمت پرواز تهران تفلیس قشم ایر و پرواز تهران تفلیس ماهان می‌توانید به‌صورت تلفتی اطلاع حاصل کنید. معمولا بلیط هواپیما تهران تفلیس در فصل زمستان ارزانتر است . در روزهای نزدیک پرواز هم بلیط لحظه آخری تهران تفلیس را میتوانید ارزان تر خرید نمایید.
بلیط هواپیما تهران تفلیس چارتر هم قیمت مناسبی دارد . ولی بلیط هواپیما تهران تفلیس چارتر غیر قابل استرداد می‌باشد.بنابراین قبل از اقدام خرید بلیط هواپیما تهران تفلیس چارتر از تصمیم قطعی خود برای سفر اطمینان حاصل فرمایید.توجه داشته باشید که در صورت کنسلی بلیط هواپیما تفلیس کل مبلغ پرداختی سوخت می شود
قیمت بلیط هواپیما تهران تفلیس

بلیط لحظه آخری تهران تفلیس

در روزهای نزدیک به پرواز صندلی‌های هواپیما پر نشود ایرلاین قیمت بلیط هواپیما تهران تفلیس را با کاهش عرضه میکند . قیمت‌های بلیط هواپیما لحظه آخری تهران تفلیس را میتوانید در سایت سفرخان مشاهده کنید و برای اطلاع از قیمت ها به روز بلیط لحظه آخری تهران تفلیس با سفرخان تماس بگیرید.

مکان های دینی تفلیس

با رزرو و خرید بلیط هواپیما تفلیس می توانید ار مکان های دیدینی تفلیس ، مجسمه کارتلیس ، قلعه ناریکالا ، موزه ملی گرجستان ، کاخ هنر ، میدان آزادی ، پل صلح ، تله کابین تفلیس بازدید نمایید.