هتل سوئیس اوتل استمفورد سنگاپور آدرس : Swissotel The Stamford Singapore

سایت هتل سوئیس اوتل استمفورد سنگاپور

لوکیشن هتل سوئیس اوتل استمفورد

یکی از بلندترین هتل های آسیای جنوب شرقی، Swissôtel The Stamford در بالای تالار شهر و ایستگاه MRT Esplanade واقع شده است. دارای اسپا، 2 استخر، و 12 گزینه غذاخوری از جمله بار در سطح 70 است.

هر اتاق دارای تلویزیون کابلی صفحه تخت با کانال های محلی چینی و چای/قهوه ساز است.

Swissôtel The Stamford 10 دقیقه با قطار تا منطقه خرید Orchard Road فاصله دارد. Singapore Flyer 15 دقیقه با قطار فاصله دارد. گزینه های تفریحات شبانه در اسکله قایق و اسکله کلارک تقریباً 20 دقیقه پیاده فاصله دارند.

این هتل بخشی از مجتمع رافلز سیتی است که دارای یک مرکز همایش و خرید است. یک مرکز تناسب اندام مجهز و 6 زمین تنیس در دسترس است. سرویس اتاق 24 ساعته برای راحتی مهمانان در دسترس است. مهمانان می توانند برای درخواست تبدیل ارز، روزنامه های چینی بدون کاغذ و خدمات دربان به پذیرش 24 ساعته مراجعه کنند. کارکنان می توانند به زبان های انگلیسی، مالایی و ماندارین، اندونزیایی و فیلیپینی صحبت کنند.

Swissôtel The Stamford دارای 12 رستوران و بار است که طیف گسترده ای از غذاها از جمله غذاهای پراناکان و ژاپنی را سرو می کنند. رستوران SKAI در طبقه 70 منظره 360 درجه سنگاپور را ارائه می دهد و در عین حال غذاهای آسیایی و غربی را سرو می کند. JAAN by Kirk Westaway غذاهای بریتانیایی سرو می کند. 3 بار هتل از جمله SKAI Bar شراب های خوب و محیطی راحت را ارائه می دهند که مهمانان می توانند در آن استراحت کنند.

صبحانهاینترنت رایگاناستخر سربازاستخر سرپوشیده شاتل فرودگاهیباشگاه بدنسازیرستورانپارکینگ رایگاناتاق های خانوادگیقهوه ساز - چای سازماساژ پذیرش 24 ساعتهغذا و نوشیدنی

خدمات عمومی هتل

سرویس دهی 24 ساعتهپارکینگصندوق اماناتسایه بان و صندلی کنار استخر

خدمات داخل اتاق

سشوارحمام داخل اتاققهوه سازتلویزیون بالکنویو استخرویو شهرویو باغتهویه مطبوعگاو صندوقروم سرویس

تفریحات هتل سوئیس اوتل استمفورد سنگاپور

سوناتنیسخدمات اسپاماساژ

سایت هتل سوئیس اوتل استمفورد سنگاپور

لوکیشن هتل سوئیس اوتل استمفورد