هتل لافلورا ریزورت آدرس : 39 Thaveewong Road (Beach Road), Phuket , 83150 Patong Beach, Thailand

سایت هتل لافلورا ریزورت

لوکیشن هتل لا فلورا ریزورت

Shangri-La Singapore که در 15 جریب باغ‌های استوایی قرار دارد، مخفی‌گاهی را ارائه می‌کند که فقط 7 دقیقه از شلوغی و شلوغی جاده Orchard فاصله دارد. این هتل مجلل دارای خدمات درمانی دلپذیر در چی، اسپا و مرکز تناسب اندام است. وای فای رایگان در همه اتاق ها موجود است و پارکینگ اختصاصی رایگان ارائه می شود.

تا مرکز خرید ION Orchard 1.9 کیلومتر فاصله دارد. هتل شانگری لا سنگاپور 2.2 کیلومتر از باغ گیاه شناسی سنگاپور و میدان فار ایست پلازا فاصله دارد. موزه هنرهای معاصر 2.9 کیلومتر تا هتل شانگری لا سنگاپور فاصله دارد. فرودگاه چانگی سنگاپور 23.4 کیلومتر فاصله دارد. خدمات شاتل رایگان همه روزه در ساعت های 11 صبح، 12 بعد از ظهر، 13:00 و 2 بعد از ظهر در دسترس است. سرویس شاتل از آپارتمان های شانگری لا، شانگری لا سنگاپور، ایستگاه تاکسی ویسما آتریا به نقطه تخلیه تاکاشیمایا، بازگشت به آپارتمان های شانگری لا و شانگری لا سنگاپور خواهد رفت.

اتاق های شانگری لا در 3 بال متمایز قرار دارند که هر کدام فضای متفاوتی را ارائه می دهند. اتاق‌ها مجهز به تلویزیون کابلی هستند. مینی‌بار، چای/قهوه‌ساز و وسایل اتو ارائه می‌شود. حمام اختصاصی شامل دوش و لوازم بهداشتی رایگان است.

از دیگر امکانات این ملک می توان به مرکز تناسب اندام و دو زمین تنیس اشاره کرد. مهمانان می توانند برای تبدیل ارز، ترتیبات تور و خدمات دربان به پذیرش 24 ساعته مراجعه کنند. میهمانان می توانند از درمان های بدن در Chi, The Spa لذت ببرند. یک فضای بازی مناسب برای خانواده، Buds با هزینه اضافی برای کودکان در دسترس است.

غذاهای کانتونی در کاخ شانگ ستاره دار میشلین وجود دارد. غذاهای بین المللی و غذاهای ژاپنی به ترتیب در رستوران و بار The Line و NAMI سرو می شود. Waterfall Ristorante Italiano غذاهای اصیل ایتالیایی جنوبی ارائه می دهد، در حالی که می توانید از غذاهای میراث محلی در The Lobby Lounge by Shangri-La لذت ببرید. شیرینی های دست ساز در ShopHouse by Shangri-La موجود است.

صبحانهاینترنت رایگاناستخر سربازشاتل فرودگاهیباشگاه بدنسازیساحل دریارستوراناتاق های خانوادگیماساژ پذیرش 24 ساعتهغذا و نوشیدنی

خدمات عمومی هتل

سرویس دهی 24 ساعتهصندوق اماناتبارسایه بان و صندلی کنار استخر

خدمات داخل اتاق

سشوارحمام داخل اتاقتلویزیون بالکنجکوزیویو استخرویو باغویو دریاتهویه مطبوعگاو صندوقروم سرویس

تفریحات هتل لافلورا ریزورت

جکوزیخدمات اسپاماساژ

سایت هتل لافلورا ریزورت

لوکیشن هتل لا فلورا ریزورت