آدرس هتل طلوع خورشید اصفهان :

اصفهان، خیابان ابن سینا، کوچه شماره ۳۷ (میر علاالدین)، فرعی 3

سایت هتل طلوع خورشید اصفهان

لوکیشن هتل طلوع خورشید

اقامتگاه سنتی طلوع خورشید، یک هتل بومگردی در قلب شهر تاریخی اصفهان است که در سال ۱۳۹۰ افتتاح شده است. این هتل به عنوان یکی از بهترین مکان‌های اقامتی در اصفهان شناخته می‌شود و دارای تعدادی اتاق سنتی است که در دو طبقه قرار دارند.
یکی از مزیت‌های این هتل دسترسی آسان به اماکن تاریخی شهر اصفهان است. مهمترین اماکن تاریخی از جمله میدان عتیق، مسجد جامع و کاخ چهل ستون در نزدیکی این هتل قرار دارند. این امکان به میهمانان این هتل کمک می‌کند تا با راحتی و سرعت به این اماکن دسترسی پیدا کنند و از دیدن آن‌ها لذت ببرند.
هتل طلوع خورشید دارای یک حیاط مرکزی با حوض آبی زیبا است که فضایی جذاب و آرامش‌بخش را فراهم می‌کند. میهمانان می‌توانند در این فضا به استراحت و آرامش بپردازند و از آب و هوای دلپذیر اصفهان لذت ببرند.
پرسنل هتل طلوع خورشید با تجربه و آموزش دیده‌ای در اختیار میهمانان قرار می‌گیرند و با خدمات حرفه‌ای خود، تمام تلاش خود را می‌کنند تا اقامت شما را به یک تجربه لذت‌بخش تبدیل کنند.
با افتخار هتل طلوع خورشید آماده میزبانی از شما میهمانان گرامی است و امیدواریم تجربه‌ای خاطره‌انگیز را برای شما فراهم کنیم.

صبحانهاینترنت رایگانپارکینگ رایگان

خدمات عمومی هتل

خشکشوییپارکینگکافی شاپمینی کلابصندوق امانات

خدمات داخل اتاق

سشوارحمام داخل اتاقتلویزیون روم سرویس

تفریحات هتل طلوع خورشید اصفهان

سایت هتل طلوع خورشید اصفهان

لوکیشن هتل طلوع خورشید