آدرس هتل پیروزی اصفهان :

اصفهان، میدان امام حسین، ابتدای چهار باغ پایین

سایت هتل پیروزی اصفهان

لوکیشن هتل هتل پیروزی اصفهان

هتل چهار ستاره پیروزی (داریوش سابق)، در قلب شهر اصفهان در سال ۱۳۵۴ افتتاح و جهت ارتقا کیفیت خدمات در سال ۱۳۹۶ بازسازی انجام داده است. این هتل با بیش از ۴۰ سال سابقه درخشان، با افتخار آماده میزبانی از شما میهمانان گرامی می‌باشد.
در هتل پیروزی اصفهان، شما امکان دسترسی آسان به آثار تاریخی شهر را خواهید داشت. به عنوان مثال، می‌توانید به باغ و عمارت چهل‌ستون، باغ و عمارت هشت بهشت، موزه هنرهای معاصر و موزه هنرهای تزیینی، مسجد و مدرسه چهارباغ و بازار هنر اصفهان سر بزنید. همچنین با قرارگیری در حاشیه سبز چهار باغ کهن، شما میتوانید با پیمودن مسافتی کوتاه خود را به رودخانه‌ی زیبای زاینده رود و پل‌های تاریخی و زیبای آن مانند سی و سه پل، خواجو و مارنان برسانید.
هتل پیروزی اصفهان با ارائه خدمات با کیفیت و دلپذیر، تمام تلاش خود را می‌کند تا اقامت شما را به یک تجربه لذت بخش تبدیل کند. با اتاق‌های آرامش‌بخش و مجهز به امکانات رفاهی، رستوران با منوی متنوع و لذیذ، سالن کنفرانس برای برگزاری جلسات و همایش‌ها، و سایر امکانات رفاهی، هتل پیروزی اصفهان بهترین انتخاب برای اقامت شماست.
اگر به دنبال یک هتل با موقعیت مکانی عالی و ارائه خدمات با کیفیت هستید، هتل پیروزی اصفهان بهترین گزینه برای شماست. منتظر حضور شما در هتل پیروزی اصفهان هستیم

صبحانهاینترنت رایگانرستورانپارکینگ رایگان

خدمات عمومی هتل

پارکینگصندوق امانات

خدمات داخل اتاق

حمام داخل اتاقتلویزیون تهویه مطبوعروم سرویس

تفریحات هتل پیروزی اصفهان

سایت هتل پیروزی اصفهان

لوکیشن هتل هتل پیروزی اصفهان