هتل والدروف آستوریا دبی پالم جمیرا دبی آدرس : Palm Jumeirah, Crescent East, Plot C-34, Palm Jumeirah, 24988 Dubai, United Arab Emirates –

+971 48182222

سایت هتل والدروف آستوریا دبی پالم جمیرا دبی

www.hilton.com

لوکیشن هتل هتل والدروف آستوریا دبی پالم جمیرا

Waldorf Astoria Dubai Palm Jumeirah در نخل جمیرا معروف جهان قرار دارد و دارای اتاق‌ها و سوئیت‌های لوکس با چشم‌انداز پانوراما از خلیج عربی است. این استراحتگاه ساحلی زیبا یک ساحل خصوصی 200 متری، 2 استخر با دمای کنترل شده، فعالیت های ورزشی آبی، زمین تنیس، باشگاه کودکان و اسپا Waldorf Astoria ارائه می دهد. مهمانان می توانند از دسترسی رایگان وای فای در کل ملک لذت ببرند.
همه اتاق‌های بزرگ با طراحی معاصر تزئین شده‌اند و دارای تخت‌های والدورف آستوریا هستند. اتاق ها دارای یک بالکن بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا از نخل جمیرا یا خط افق دبی هستند. هر اتاق دارای یک قسمت نشیمن راحت، ایستگاه کاری و یک تلویزیون صفحه تخت 42 اینچی است. حمام‌های مرمر سفید دارای حمام بزرگ با تلویزیون، دوش دستشویی و امکانات لوکس هستند.
مهمانان می‌توانند از میان ۶ رستوران و بار برای تجربه غذاخوری متنوع با غذاهای عربی در Mezzerie، طعم‌های آسیای جنوب شرقی در LAO یا غذاخوری‌های معمولی در Social انتخاب کنند. رستوران و سالن استراحت پالم اونیو دارای تراسی با کابانای خصوصی است که می‌توانید در آن کوکتل و غذاهای بین‌المللی میل کنید. بار سرافینا یک لیست کوکتل و سرگرمی زنده در شب ارائه می دهد.
مارینا دبی 10 دقیقه با ماشین تا Waldorf Astoria Dubai Palm Jumeirah فاصله دارد. برج خلیفه و مرکز خرید دبی 30 دقیقه با ماشین فاصله دارند. فرودگاه بین المللی دبی 35 دقیقه تا استراحتگاه فاصله دارد.
اکنون می توانید از پارک آبی شناور ما لذت ببرید، جایی که می توانید از آب گرم و روزهای پر آفتاب نهایت استفاده را ببرید. با نظارت کامل، بزرگسالان و کودکان این فرصت را خواهند داشت که ساعت ها سرگرمی را تجربه کنند.
زوج‌ها به‌ویژه این مکان را دوست دارند - آن‌ها برای یک سفر دو نفره به آن امتیاز ۸.۶ دادند.

صبحانهاینترنت رایگاناستخر سربازشاتل فرودگاهیباشگاه بدنسازیساحل خصوصی رستورانپارکینگ رایگاناتاق های خانوادگیماساژ پذیرش 24 ساعتهغذا و نوشیدنی

خدمات عمومی هتل

سرویس دهی 24 ساعتهپارکینگصندوق اماناتاجاره خودرو سایه بان و صندلی کنار استخر

خدمات داخل اتاق

سشوارحمام داخل اتاقتلویزیون بالکنویو استخرویو شهرویو باغتهویه مطبوعگاو صندوقروم سرویس

تفریحات هتل والدروف آستوریا دبی پالم جمیرا دبی

سالن بازی کودکانتنیسخدمات اسپاماساژورزش های آبی (موتوری)

+971 48182222

سایت هتل والدروف آستوریا دبی پالم جمیرا دبی

www.hilton.com

لوکیشن هتل هتل والدروف آستوریا دبی پالم جمیرا