هتل فایو پالم جمیرا دبی آدرس : Palm Jumeirah, Palm Jumeirah, Dubai, United Arab Emirates

+971 4 455 9988

سایت هتل فایو پالم جمیرا دبی

www.fivehotelsandresorts.com

لوکیشن هتل

  • FIVE Palm Jumeirah Dubai دارای ساحل خصوصی خود و همچنین 5 استخر در فضای باز، از جمله گزینه ای به طول 55 متر است که در قلب استراحتگاه می گذرد. میهمانان می توانند از وای فای رایگان در سراسر ملک استفاده کنند.
    این هتل دارای 470 اتاق و سوئیت میهمان است که در 16 طبقه پراکنده شده اند و به سبکی ساده و در عین حال زیبا با چشم اندازی از خلیج عربی تزئین شده اند.
    این استراحتگاه دارای مجموعه‌ای از امکانات، از جمله سالن‌های غذاخوری با میزبانی سرآشپزهای درجه یک، اسپای مدرن و اتاق کارائوکه در Maiden Shanghai است.
    FIVE Palm Jumeirah Dubai که نقطه عطفی در تنه نمادین پالم جمیرا است، برای دسترسی راحت به مناطق تجاری دبی، و همچنین بسیاری از جاذبه های گردشگری و سرگرمی هیجان انگیز شهر، موقعیت استراتژیکی دارد.
    همچنین از فرودگاه بین المللی دبی (DXB) که 32.6 کیلومتر دورتر است و فرودگاه بین المللی آل مکتوم (DWC) که 42.3 کیلومتر دورتر است، قابل دسترسی است. مرکز خرید امارات 11.2 کیلومتر و دبی مال 22.7 کیلومتر با این ملک فاصله دارند. پارک ها و استراحتگاه های دبی 34.4 کیلومتر با شما فاصله دارد.

صبحانهاینترنت رایگاناستخر سربازشاتل فرودگاهیساحل دریاساحل خصوصی رستورانپارکینگ رایگاناتاق های خانوادگیقهوه ساز - چای سازماساژ پذیرش 24 ساعتهغذا و نوشیدنی

خدمات عمومی هتل

سرویس دهی 24 ساعتهخشکشوییپارکینگاجاره خودرو آرایشگاهکلوپ شبانهباغ

خدمات داخل اتاق

سشوارحمام داخل اتاققهوه سازتلویزیون بالکنتراستهویه مطبوع

تفریحات هتل فایو پالم جمیرا دبی

سوناجکوزیسالن بازی کودکانخدمات اسپاماساژ

+971 4 455 9988

سایت هتل فایو پالم جمیرا دبی

www.fivehotelsandresorts.com

لوکیشن هتل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *