هتل فایو پالم جمیرا دبی آدرس : Palm Jumeirah, Palm Jumeirah, Dubai, United Arab Emirates

+971 44559988

سایت هتل فایو پالم جمیرا دبی

www.fivehotelsandresorts.com

لوکیشن هتل هتل فایو پالم جمیرا

FIVE Palm Jumeirah دارای ساحل خصوصی خود و همچنین 5 استخر در فضای باز، از جمله گزینه ای به طول 55 متر است که در قلب استراحتگاه می گذرد. میهمانان می توانند از وای فای رایگان در سراسر ملک استفاده کنند.
این هتل دارای 470 اتاق و سوئیت میهمان است که در 16 طبقه پراکنده شده اند و به سبکی ساده و در عین حال زیبا با چشم اندازی از خلیج عربی تزئین شده اند.
این استراحتگاه دارای مجموعه‌ای از امکانات، از جمله سالن‌های غذاخوری با میزبانی سرآشپزهای درجه یک، اسپای مدرن و اتاق کارائوکه در Maiden Shanghai است.
FIVE Palm Jumeirah Dubai که نقطه عطفی در تنه نمادین پالم جمیرا است، برای دسترسی راحت به مناطق تجاری دبی، و همچنین بسیاری از جاذبه های گردشگری و سرگرمی هیجان انگیز شهر، موقعیت استراتژیکی دارد.
همچنین از فرودگاه بین المللی دبی (DXB) که 32.6 کیلومتر دورتر است و فرودگاه بین المللی آل مکتوم (DWC) که 42.3 کیلومتر دورتر است، قابل دسترسی است. مرکز خرید امارات 11.2 کیلومتر و دبی مال 22.7 کیلومتر با این ملک فاصله دارند. پارک ها و استراحتگاه های دبی 34.4 کیلومتر با شما فاصله دارد.
غذای کوشر در صورت درخواست در دسترس است.
زوج ها به طور خاص این مکان را دوست دارند - آنها به آن برای یک سفر دو نفره امتیاز 9.3 دادند.

صبحانهاینترنت رایگاناستخر سربازشاتل فرودگاهیباشگاه بدنسازیساحل خصوصی رستورانپارکینگ رایگاناتاق های خانوادگی پذیرش 24 ساعتهغذا و نوشیدنی

خدمات عمومی هتل

سرویس دهی 24 ساعتهپارکینگصندوق اماناتبارسایه بان و صندلی کنار استخر کلوپ شبانه

خدمات داخل اتاق

سشوارحمام داخل اتاقتلویزیون بالکنویو استخرویو شهرویو باغویو دریاتهویه مطبوعگاو صندوقروم سرویس

تفریحات هتل فایو پالم جمیرا دبی

سالن بازی کودکان

+971 44559988

سایت هتل فایو پالم جمیرا دبی

www.fivehotelsandresorts.com

لوکیشن هتل هتل فایو پالم جمیرا