هتل سنتارا میراژ بیچ ریزورت دبی آدرس : Dubai Islands, Dubai, United Arab Emirates

+971 4 522 9999

سایت هتل سنتارا میراژ بیچ ریزورت دبی

لوکیشن هتل

سنتارا میراژ بیچ ریزورت دبی واقع در دبی، 10 کیلومتری مسجد بزرگ، دارای اقامتگاهی با استخر روباز، پارکینگ خصوصی رایگان، مرکز تناسب اندام و باغ است. این هتل با داشتن یک باشگاه کودکان، با رستوران، پارک آبی و تراس از مهمانان پذیرایی می کند. این ملک دارای سونا، سرگرمی های عصرانه و سالن استراحت مشترک است.در استراحتگاه، همه اتاق ها با کمد لباس مجهز هستند. اتاق ها مجهز به تهویه مطبوع هستند و برخی از واحدهای هتل سنتارا میراژ بیچ ریزورت دبی دارای بالکن هستند. همه اتاق ها به مهمانان یخچال مجهز می شوند.
صبحانه هر روز صبح در دسترس است و شامل بوفه، قاره ای و گزینه های کامل انگلیسی/ایرلندی است.
این اقامتگاه دارای زمین بازی کودکان است. در این استراحتگاه 4 ستاره می توانید تنیس روی میز بازی کنید و کرایه ماشین نیز در دسترس است.Centara Mirage Beach Resort Dubai دارای امکاناتی مانند مرکز تجاری و جکوزی در محل است. کارکنان 24 ساعته در پذیرش 24 ساعته با زبان عربی، بلغاری، آلمانی و انگلیسی صحبت می کنند و همیشه آماده کمک هستند.
مرکز صحرا در 11 کیلومتری استراحتگاه و مرکز تجارت جهانی دبی در 13 کیلومتری این هتل قرار دارند. نزدیک‌ترین فرودگاه بین‌المللی دبی است که در ۱۱ کیلومتری هتل سنتارا میراژ بیچ ریزورت دبی قرار دارد، و این ملک خدمات ترانسفر فرودگاهی را ارائه می‌دهد.

اینترنت رایگاناستخر سربازشاتل فرودگاهیساحل دریاساحل خصوصی پارکینگ رایگاناتاق های خانوادگیقهوه ساز - چای ساز پذیرش 24 ساعته

خدمات عمومی هتل

سرویس دهی 24 ساعتهخشکشویینگهداری بچهتبدیل ارزاجاره خودرو سایه بان و صندلی کنار استخر

خدمات داخل اتاق

سشوارحمام داخل اتاققهوه سازتلویزیون مینی بارتهویه مطبوع

تفریحات هتل سنتارا میراژ بیچ ریزورت دبی

سوناجکوزیسالن بازی کودکانتنیسپارک آبیخدمات اسپاماساژوسایل بازی کودکاجرا موسیقی زندهموج‌سواریاستخر ویژه کودکانغواصی

+971 4 522 9999

سایت هتل سنتارا میراژ بیچ ریزورت دبی

لوکیشن هتل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *