هتل تایتانیک دلوکس گلف بلک آنتالیا آدرس : Kadriye Mah. Uckum Tepesi Mevkii Besgoz Cad. No: 72/1 Serik, Antalya, Türkiye, 07525 Belek, Turkey

عکس هتل تایتانیک بلک آنتالیا

تلفن هتل تایتانیک دلوکس بلک آنتالیا

+90 2427104444

سایت هتل تایتانیک دلوکس گلف بلک آنتالیا

www.titanic.com.tr

لوکیشن هتل تایتانیک دلوکس گلف بلک

هتل تایتانیک دلوکس بلک

هتل تایتانیک دلوکس گلف بلک آنتالیا، با موقعیتی نزدیک به ساحل مدیترانه و دسترسی آسان به مرکز شهر، یکی از بهترین هتل‌های آنتالیا است. امکانات لوکس از جمله اتاق‌های فاخر، استخرها، سرسره‌های آبی، مراکز آبگرم، و زمین‌های گلف، به همراه رستوران‌هایی با منوی متنوع، تجربه‌ای بی‌نظیر را برای میهمانان فراهم می‌کند. این هتل، با خدمات عالی و فضایی مناسب برای استراحت، انتخابی ایده‌آل برای گذراندن اوقات خوش است.

تور هتل تایتانیک دلوکس بلک آنتالیا

امکانات هتل تایتانیک بلک آنتالیا

اینترنت رایگاناستخر سربازاستخر سرپوشیده شاتل فرودگاهیباشگاه بدنسازیساحل دریاساحل خصوصی رستورانپارکینگ رایگانماساژ پذیرش 24 ساعتهغذا و نوشیدنی

خدمات عمومی هتل

سرویس دهی 24 ساعتهخشکشوییپارکینگکافی شاپمینی کلابصندوق اماناتکلوپ شبانه

خدمات داخل اتاق

سشوارحمام داخل اتاقتلویزیون بالکنتهویه مطبوعگاو صندوقروم سرویس

تفریحات هتل تایتانیک دلوکس گلف بلک آنتالیا

سالن بازی کودکانتنیسبیلیاردپارک آبیخدمات اسپاماساژوسایل بازی کودکحمام سنتیزمین گلفاستخر ویژه کودکان

رزرو هتل تایتانیک دلوکس بلک آنتالیا

با آژانس سفرخان رزرو هتل تایتانیک دلوکس بلک آنتالیا را با بهترین قیمت انجام دهید. سفرخان با همکاری هتل تایتانیک دلوکس بلک آنتالیا قیمت مناسبی برای مسافران ارائه می دهد. شما می توانید هتل تایتانیک دلوکس بلک آنتالیا را به صورت هتل تک رزرو کنید و یا تور آنتالیا که شامل بلیط هواپیما آنتالیا و رزرو هتل تایتانیک دلوکس بلک آنتالیا است را با بهترین قیمت انتخاب کنید. سفرخان و هتل تایتانیک دلوکس بلک آنتالیا در ارائه خدمات با کیفیت و تجربه بیش از چندین ساله در صنعت گردشگری متمایز می‌شوند.

قیمت هتل تایتانیک دلوکس بلک آنتالیا

سفرخان، هتل تایتانیک دلوکس بلک آنتالیا را با بهترین قیمت رقابتی ارائه می‌دهد. اگر قصد دارید قیمت‌ها را بررسی کنید، می‌توانید با مشاوران ما تماس بگیرید یا لیست قیمت‌ها را در صفحه تور آنتالیا سفرخان مشاهده کنید. تیم ما آماده است که شما را در انتخاب بهترین قیمت و تجربه‌ی لاکچری در هتل تایتانیک دلوکس بلک آنتالیا یاری کند.

تلفن هتل تایتانیک دلوکس بلک آنتالیا

+90 2427104444

سایت هتل تایتانیک دلوکس گلف بلک آنتالیا

www.titanic.com.tr

لوکیشن هتل تایتانیک دلوکس گلف بلک

هتل تایتانیک دلوکس بلک نظرات