هتل اسکا لارا ریزورت آنتالیا آدرس : Kemeragzi Mevkii Kundu Antalya, 07100 Lara, Turkey

عکس هتل آسکا لارا آنتالیا

تلفن هتل اسکا لارا آنتالیا

+90 2423205700

سایت هتل اسکا لارا ریزورت آنتالیا

www.askahotels.com

لوکیشن هتل

هتل اسکا لارا ریزورت اند اسپا آنتالیا

هتل جامع آسکا لارا ریزورت و اسپا واقع در منطقه لارا، 500 متر از ساحل، دارای 2 منطقه است که از طریق جاده تقسیم می شوند. امکاناتی از جمله پارک آبی، استخر، رستوران، مرکز تناسب اندام و حمام ترکی را ارائه می دهد. این ملک یک منطقه خصوصی در ساحل ارائه می دهد. وای فای رایگان در مناطق عمومی و میز پذیرش 24 ساعته نیز موجود است.
اتاق های آسکا لارا ریزورت و اسپا دارای تلویزیون IP صفحه تخت، تهویه مطبوع، کتری برقی و مینی بار هستند. حمام خصوصی دارای دوش، سشوار و لوازم آرایش رایگان نیز می باشد. برخی از اتاق‌های این ملک دارای بالکن هستند و برخی نیز دارای نمای زمین یا استخر هستند. این هتل یک اتاق مودب پس از خروج با حمام اختصاصی برای روز عزیمت شما ارائه می دهد.
می توانید صبحانه هر روز ناهار و شام را به صورت بوفه باز میل کنید. همچنین 2 رستوران à la carte برای فصل زمستان و 4 رستوران à la carte برای فصل تابستان وجود دارد که انواع غذاهای سنتی ترکی، شرق دور و غذاهای ایتالیایی را سرو می کنند. این ملک همچنین دارای بارهایی است که در آن می توانید انواع نوشیدنی ها و نوشیدنی ها را میل کنید.
امکانات ویژه برای مهمانان کوچکتر نیز در دسترس است. زمین بازی و اتاق بازی ارائه می شود. بچه ها می توانند از فیلم ها لذت ببرند یا از فواره های موجود در محوطه پارک آبی لذت ببرند.
از دیگر امکانات آسکا لارا ریزورت و اسپا می توان به زمین بسکتبال، زمین تنیس، تنیس روی میز، باشگاه شبانه و ورزش های آبی اشاره کرد. خدماتی از جمله ماساژ و درمان های زیبایی نیز با پرداخت هزینه در دسترس است. سونا، حمام ترکی، استخر آب گرم سرپوشیده و روباز به صورت رایگان در دسترس است (گرمایش فقط در فصل زمستان در دسترس است). خدمات خشکشویی نیز با پرداخت هزینه اضافی ارائه می شود.

تور هتل آسکا لارا آنتالیا

امکانات هتل اسکا لارا ریزورت آنتالیا

اینترنت رایگانشاتل فرودگاهیساحل دریاساحل خصوصی رستورانپارکینگ رایگاناتاق های خانوادگیقهوه ساز - چای ساز پذیرش 24 ساعته

خدمات عمومی هتل

سرویس دهی 24 ساعتهخشکشوییپارکینگبارکلوپ شبانهباغ

خدمات داخل اتاق

سشوارحمام داخل اتاققهوه سازتلویزیون مینی بارتهویه مطبوع

تفریحات هتل اسکا لارا ریزورت آنتالیا

قایقرانیشب های سینماتنیسپارک آبیوسایل بازی کودککرایه دوچرخهبدمینتون اجرا موسیقی زندهایروبیکموج‌سواریغواصیدارتبولینگتیراندازی با کمان

تلفن هتل اسکا لارا آنتالیا

+90 2423205700

سایت هتل اسکا لارا ریزورت آنتالیا

www.askahotels.com

لوکیشن هتل

نظرات درباره هتل آسکا لارا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *