هواپیمایی ایران ایر : سفرخان نمایندگی رسمی فروش بلیط هواپیمایی ایران ایر میباشد. برای تغییرات تاریخ و کنسلی پرواز باید با دفتر هواپیمایی ایران ایر تماس بگیرید.

ایران ایر

هواپیمایی ایران ایر، یکی از پیشگامان صنعت هوایی ایران است که از سال ۱۳۵۴ فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرده است هواپیمایی ایران ایر با هدف ارائه خدمات به مسافران داخلی و خارجی، به عنوان یکی از بزرگ‌ترین هواپیمایی‌های ایران شناخته می‌شود.ایران ایر، با نام رسمی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران شناخته می‌شود. این شرکت یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های هواپیمایی در خاورمیانه است و از بدو تأسیس خود تحت نام هُما (هواپیمایی ملی ایران) فعالیت می‌کرد. در حال حاضر، هواپیمایی ایران ایر با یکی از بزرگ‌ترین فلت‌های هوایی در جهان مجهز است و در حال عرضه خدمات به بیش از 40 شهر در داخل و خارج از کشور است. این شرکت با ارائه خدمات با کیفیت و مدرن و همچنین تخفیف‌های ویژه برای مسافران، توانسته است بسیاری از مسافران را به خود جذب کند و از رضایت آن‌ها برخوردار باشد.

خرید بلیط ایران ایر

خرید بلیط ایران ایر به عنوان یکی از هواپیمایی‌های داخلی با پرواز مستقیم به اکثر نقاط دنیا ، می‌تواند یک انتخاب عالی برای مسافران باشد. خرید بلیط پرواز مستقیم تهران به آلمان ایران ایر ،بلیط پرواز مستقیم تهران هامبورگ ایران ایر ، بلیط پرواز مستقیم تهران لندن ایران ایر ، بلیط پرواز رم به تهران ایران ایر ، بلیط پرواز میلان به تهران ایران ایر ،بلیط پرواز مستقیم تهران میلان ایران ایر ، بلیط پرواز مستقیم تهران رم ایران ایر ، با ارائه خدمات با کیفیت بالا و هزینه مناسب، ایران ایر محبوبیت زیادی را در بین مسافران به دست آورده است.جهت خرید بلیط ایران ایر، بهتر است ابتدا زمان و تاریخ مورد نظرتان را با دقت تعیین کنید و پس از آن با مراجعه یا تماس تلفنی سفرخان (نمایندگی رسمی هوایپمایی ایران ایر ) بلیط خود را خریداری کنید. بهتر است قبل از خرید بلیط ایران ایر، شرایط و مقررات مورد نظر را کامل و دقیق مطالعه کنید. برای مثال، شرایط استرداد پول و تغییر تاریخ پرواز بلیط ایران ایر به شما اعلام می‌شود. در صورت نداشتن دانش کافی، می‌توانید از خدمات مشاوران و کارشناسان سفرخان برای کسب توضیحات بیشتر بهره مند شوید.

دفتر فروش ایران ایر

سفرخان، دفتر فروش ایران ایر و نمایندگی رسمی فروش بلیط ایران ایر در تهران است. ما بلیط‌های ایران ایر را برای پرواز مستقیم آلمان ، پرواز مستقیم ایتالیا ، پراز مستقیم فرانسه با بهترین قیمت و خدمات، پشتیبانی 24 ساعته به شما عرضه می‌کنیم. از جمله خدماتی که سفرخان در اختیار شما قرار می‌دهد، اشاره می‌کنیم به:

  • قیمت نهایی برای بلیط هواپیما ایران ایر
  • مقایسه قیمت ها در پرواز های مختلف
  • انتخاب بهترین گزینه بین پروازهای مختلف
  • ارائه خدمات خاص برای معلولین و افراد سالخورده و ... و تخفیفات برای دانشجویان و جانبازان

پرواز ایران ایر به پاریس

سفرخان پرواز ایران ایر به پاریس را در قالب ، بلیط هواپیما پاریس را به صورت تک و تور فرانسه را که شامل بلیط هواپیما پاریس و اقامت در هتل‌های پاریس است، با ارزانترین قیمت به مسافران ارائه می‌دهد. با خرید بلیط هواپیما پاریس تک، شما می‌توانید به راحتی به مقصد خود سفر کنید. همچنین، در صورت تمایل به تجربه یک تور کاملتر، تور پاریس شامل بلیط هواپیما و اقامت در هتل‌های معتبر پاریس نیز در نظر گرفته شده است. این تور به شما امکان می‌دهد تا به طور کامل از زیبایی‌ها و جاذبه‌های شهر پاریس لذت ببرید.

جریمه کنسلی بلیط هواپیما ایران ایر

جریمه کنسلی بلیط هواپیما ایران ایر یک روز قبل از پرواز تا ساعت 12 ظهر 30 درصد و بعد از این مدت حدود 60 درصد از کل هزینه بلیط هواپیما ایران ایر است.

قیمت پروازهای خارجی ایران ایر

قیمت پروازهای خارجی ایران ایر ارزانترین بلیط برای سفرهای خارجی است. پروازهای خارجی ایران ایر معمولا با قیمت مناسب و مستقیم و بدون توقف میباشد. علاوه براین سفرخان به عنوان نمایندگی رسمی ایران ایر در تهران بهترین قیمت بلیط پرواز مستقیم تهران به آلمان در مسیر تهران هامبورگ ، تهران برلین ، تهران فرانکفورت و بلیط پرواز مستقیم تهران ایتالیا در مسیر تهران میلان ، تهران رم و بلیط هواپیما پرواز تهران لندن را ارائه میدهد.
قیمت بلیط هواپیما ایران ایر

قیمت بلیط هواپیما ایران ایر

برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما ایران ایر ، پرواز مستقیم تهران به آلمان ایران ایر ، پرواز مستقیم تهران رم ایران ایر با سفرخان تماس بگیرید.

خرید بلیط هواپیما ایران ایر برای خانواده شهدا

خرید بلیط هواپیما ایران ایر برای خانواده شهدا در سفرخان به صورت نیم بها برای پرواز های داخلی و خارجی فراهم است .در سفرخان، خرید اینترنتی بلیط هواپیما برای خانواده شهدا در دسترس قرار گرفته است. برای استفاده از این خدمت، خانواده‌های شهدا می‌توانند از تسهیلات و تخفیفاتی که ایران ایر برای آن‌ها فراهم کرده است بهره‌برداری کنند و با برنامه‌ریزی مناسب، سفری راحت و بدون مشکل را تجربه کنند.

تخفیف بلیط دانشجویی ایران ایر

بلیت های دانشجویی هواپیمایی ایران ایر برای دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور با 10 درصد تخفیف صادر می شود . تخفیف دانشجویی ایران ایر شامل دانشجو ، همسر و فرزندان بالای 12 سال می باشد .استفاده از تخفیف دانشجویی ایران ایر به دفعات در سال امکان پذیر می باشد.

شماره تلفن دفتر هواپیمایی ایران ایر در تهران

مرکز تماس هواپیمایی ایران ایر :466222 021
شماره تماس شرکت هواپیمایی ایران ایر : 88520351 021
آدرس دفتر شرکت هواپیمایی ایران ایر : تهران، بلوار فرودگاه، ادارات مرکزی هما

سایت رسمی هواپیمایی ایران ایر

www.iranair.com

هزینه اضافه بار ایران ایر پرواز خارجی

بار مجاز در پرواز خارجی ایران ایر در کلاس اکونومی ۳۰ کیلوگرم و در کلاس بیزینس ۴۰ کیلوگرم است
هزینه اضافه بار ایران ایر پرواز خارجی ، به ازای هر کیلو گرم بار، یک درصد از کل مبلغ بلیط ایران ایر به عنوان جریمه محاسبه میشود

اطلاعات پروازی ایران ایر

پرواز مستقیم تهران هامبورگ ایران ایر

پرواز مستقیم تهران هامبورگ ایران ایر هر پنجشنبه از فرودگاه امام خمینی به هامبورگ انجام میشود. مدت زمان پرواز تهران هامبورگ ایران ایر 5 ساعت و 30 دقیقه است.

پرواز مستقیم تهران لندن ایران ایر

پرواز ایران ایر به لندن در روزهای یکشنبه ، سه‌‌شنبه ، پنجشنبه انجام میشود.ساعت پرواز تهران لندن ایران ایر 11:20 دقیقه میباشد و مدت زمان پرواز 6 ساعت و 20 دقیقه میباشد.

پرواز رم به تهران ایران ایر

پرواز مستقیم رم به تهران ، در روز پنجشنبه هر هفته انجام میشود. پرواز رم به تهران ایران ایر در ساعت 21:20 دقیقه میباشد و مدت زمان پرواز 4 ساعت و 50 دقیقه است.

پرواز میلان به تهران ایران ایر

پرواز میلان به تهران ایران ایر در روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته انجام میشود. ساعت پرواز میلان به تهران ایران ایر 14 میباشد. مدت زمان پرواز میلان به تهران 5 ساعت و 15 دقیقه است.

پرواز مستقیم تهران میلان ایران ایر

پرواز مستقیم تهران میلان ایران ایر یک شنبه و سه شنبه از فرودگاه امام خمینی انجام میشود. ساعت پرواز تهران به میلان ایران ایر 8:50 میباشد. مدت زمان پرواز تهران میلان ایران ایر 5 ساعت و 40 دقیقه است.

پرواز مستقیم تهران رم ایران ایر

پرواز ایران ایر به رم هفته ای یکبار روز پنجشنبه است.ساعت پرواز تهران رم ایران ایر 6 صبح میباشد. و مدت زمان پرواز 5 ساعت و 20 دقیقه است.

پرواز خارجی و داخلی هواپیمایی ایران ایر

نظرات هواپیمایی ایران ایر
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *