هواپیمایی لوفت هانزا : سفرخان نمایندگی رسمی فروش بلیط هواپیمایی لوفت هانزا میباشد. برای تغییرات تاریخ و کنسلی پرواز باید با دفتر هواپیمایی لوفت هانزا تماس بگیرید.

لوفت هانزا

هواپیمایی لوفت‌هانزا، با سابقه‌ای درخشان در ارائه خدمات هوایی، انتخابی ایده‌آل برای سفرهای بین‌المللی شما است. با ناوگانی مدرن و پیشرفته، لوفت‌هانزا امنیت و راحتی را در اولویت قرار می‌دهد. از پروازهای اقتصادی گرفته تا تجربه لوکس کلاس اول، هر سفری با لوفت‌هانزا خاطره‌ای به یادماندنی را برای شما رقم می‌زند.با رزرو آنلاین، دسترسی به پروازهای متنوع به سراسر جهان فراهم است. از پیشنهادات ویژه دانشجویی گرفته تا امکانات اضافی برای سفری دلپذیرتر، لوفت‌هانزا همواره در تلاش است تا نیازهای مسافران خود را با بالاترین استانداردها برآورده سازد. همچنین، با Lufthansa Group Airlines و Miles & More، سفرهای شما پاداش‌بخش‌تر خواهد بود.

هواپیمایی لوفت هانزا

خرید بلیط لوفت هانزا

سفرخان به عنوان نمایندگی رسمی لوفت هانزا در تهران، ارائه‌دهنده بهترین قیمت‌ها و ساعات پروازی متنوع برای مسافران گرامی است. با یک تماس تلفنی با کارشناسان ما، شما می‌توانید بلیط هواپیمای لوفت هانزا را با آسودگی خاطر و اطمینان از کیفیت خدمات، رزرو نمایید. تجربه سفری راحت و بی‌دغدغه با سفرخان، انتخابی هوشمندانه برای سفرهای بین‌المللی شما خواهد بود.

قیمت بلیط لوفت هانزا تهران فرانکفورت

قیمت بلیط لوفت هانزا بین تهران و فرانکفورت وابستگی به عوامل مختلفی نظیر فصل، تقاضا و پیشروی زمان مسافرت متغیر است. در هر صورت، بیشتر مسافران به دنبال یافتن بهترین قیمت برای بلیط های لوفت هانزا هستند. معمولاً لوفت هانزا بسته به فصل و عملکرد بازار، تخفیف هایی برای بلیط های خود ارائه می دهد. این تخفیف ها می توانند شامل تخفیف های مخصوص رزرو زودهنگام، تخفیف های ویژه برای اعضای کلوب مسافرت، تخفیف های فصلی و تخفیف های ویژه دیگر باشند.

همچنین می توانید با استفاده از سفرخان مقایسه قیمت بلیط های لوفت هانزا بین تهران و فرانکفورت را انجام دهید. سفرخان به شما امکان می دهند تا قیمت های مختلف را مقایسه کنید و بهترین قیمت را برای خود انتخاب کنید. به طور کلی، قیمت بلیط های لوفت هانزا بین تهران و فرانکفورت متغیر است و بهتر است در هنگام برنامه ریزی مسافرت خود، به صورت مکرر قیمت ها با ما به صورت تلفنی چک کنید تا بهترین و مناسب ترین قیمت را برای خود انتخاب کنید.

قیمت بلیط لوفت هانزا تهران فرانکفورت

کلاس های پروازی هواپیمایی لوفت هانزا

هواپیمایی لوفت هانزا با ارائه چهار کلاس پروازی متنوع، تجربه‌ای منحصربه‌فرد و متناسب با نیازهای مختلف مسافران خود را فراهم می‌کند:

اکونومی کلاس: این کلاس پروازی، انتخابی اقتصادی برای مسافرانی است که به دنبال راحتی و صرفه‌جویی هستند. مسافران می‌توانند یک چمدان تا وزن 23 کیلوگرم به مقصد اروپا و دو چمدان به مقصد آمریکا و کانادا حمل کنند.

پریمیوم اکونومی کلاس: این کلاس با فراهم کردن فضای بیشتر برای پاها و صندلی‌های راحت‌تر، تجربه‌ای لوکس‌تر از اکونومی کلاس را ارائه می‌دهد. مسافران می‌توانند دو چمدان هر کدام تا وزن 23 کیلوگرم به همراه داشته باشند.

بیزنس کلاس: بیزنس کلاس لوفت هانزا، که یکی از 10 پرواز برتر بیزنس کلاس در سطح جهانی است، امکاناتی نظیر صندلی‌هایی که به تختخواب تبدیل می‌شوند و حریم خصوصی بیشتر را فراهم می‌کند. مسافران می‌توانند دو بار دستی 8 کیلوگرمی و دو چمدان 32 کیلوگرمی را به همراه داشته باشند.

فرست کلاس: فرست کلاس لوفت هانزا، با ارائه بی‌نظیرترین سطح از لوکس بودن و خدمات شخصی، برای مسافرانی که به دنبال بالاترین استانداردهای آسایش و امکانات هستند، طراحی شده است. مسافران در این کلاس می‌توانند سه چمدان تا وزن 32 کیلوگرم را به همراه داشته باشند.

ناوگان هواپیمایی لوفت هانزا

ناوگان لوفت هانزا شامل هواپیماهای مدرن و پیشرفته‌ای است که به صورت مستمر در حال به‌روزرسانی و ارتقاء هستند تا ایمنی و راحتی مسافران را تضمین کنند. این شرکت هواپیمایی، با ارائه پرواز به بیش از ۲۵۰ مقصد در سراسر جهان، تجربه‌ای بی‌نظیر از سفر را برای مشتریان خود فراهم می‌آورد.در دل ناوگان لوفت هانزا، هواپیماهایی از خانواده‌های ایرباس و بوئینگ به چشم می‌خورند که هر یک به نوبه خود، نمادی از تکنولوژی و نوآوری هستند.

از ایرباس A320 با ۱۴۵ فروند تا ایرباس A380 با ۱۴ فروند، و همچنین بوئینگ 747 با ۱۹ فروند، هر کدام به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا نیازهای مختلف مسافران را برآورده سازند. لوفت هانزا همچنین به دنبال توسعه ناوگان خود با سفارش هواپیماهای جدیدتر و پیشرفته‌تر مانند ایرباس نئو 320 و بوئینگ 777X است تا استانداردهای جدیدی را در صنعت هوانوردی تعریف کند

ناوگان هواپیمایی لوفت هانزا

ناوگان لوفت هانزا شامل هواپیماهای مدرن و پیشرفته‌ای است که به صورت مستمر در حال به‌روزرسانی و ارتقاء هستند تا ایمنی و راحتی مسافران را تضمین کنند. این شرکت هواپیمایی، با ارائه پرواز به بیش از ۲۵۰ مقصد در سراسر جهان، تجربه‌ای بی‌نظیر از سفر را برای مشتریان خود فراهم می‌آورد. در دل ناوگان لوفت هانزا، هواپیماهایی از خانواده‌های ایرباس و بوئینگ به چشم می‌خورند که هر یک به نوبه خود، نمادی از تکنولوژی و نوآوری هستند.

از ایرباس A320 با ۱۴۵ فروند تا ایرباس A380 با ۱۴ فروند، و همچنین بوئینگ 747 با ۱۹ فروند، هر کدام به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا نیازهای مختلف مسافران را برآورده سازند. لوفت هانزا همچنین به دنبال توسعه ناوگان خود با سفارش هواپیماهای جدیدتر و پیشرفته‌تر مانند ایرباس نئو 320 و بوئینگ 777X است تا استانداردهای جدیدی را در صنعت هوانوردی تعریف کند

کیفیت پرواز هواپیمایی لوفت هانزا

هنگامی که صحبت از کیفیت پرواز های هواپیمایی لوفت هانزا به میان می‌آید، مسافران انتظارات بالایی دارند. لوفت‌هانزا با ارائه خدمات برتر، از جمله صندلی‌های راحت، سرویس‌دهی عالی و انتخاب وسیعی از غذاها و نوشیدنی‌ها، این انتظارات را برآورده می‌کند. علاوه بر این، این شرکت هواپیمایی با استفاده از هواپیماهای مدرن و پیشرفته، تجربه‌ای ایمن و مطمئن را برای مسافران خود فراهم می‌آورد. از سیستم‌های سرگرمی در پرواز گرفته تا امکانات ویژه برای مسافران تجاری، لوفت‌هانزا تلاش می‌کند تا استانداردهای خود را در هر پرواز حفظ کند.

حمل حیوانات (پت) با هواپیمایی لوفت هانزا

هواپیمایی لوفت‌هانزا به مسافران اجازه می‌دهد تا حیوانات خانگی خود را همراه با خود در پرواز ببرند. بسته به نوع حیوان، وزن و اندازه آن، و قوانین مختلف کشورها، حمل حیوانات ممکن است با هزینه اضافی به عنوان بار دستی اضافی در کابین مسافر یا به عنوان بار اضافی در محفظه بار هواپیما که دارای تهویه مطبوع است، انجام شود.قوانین کلی حمل حیوانات خانگی با لوفت‌هانزا:

 • حیوانات کوچک مانند سگ‌ها و گربه‌ها می‌توانند به عنوان بار دستی اضافی در کابین حمل شوند.
 • حیوانات بزرگ‌تر می‌توانند به عنوان بار اضافی در محفظه بار حمل شوند.
 • سگ‌های کمکی قوانین ویژه‌ای دارند.
 • حیوانات با بینی فشرده و سگ‌های نژاد مبارزه‌ای ممکن است محدودیت‌های خاصی داشته باشند.
 • برای حمل حیوانات دیگر یا به عنوان بار هوایی، لوفت‌هانزا کارگو نیز خدمات حمل و نقل را ارائه می‌دهد.

محدودیت‌ها و هزینه‌ها:

 • حیوانات باید حداقل 72 ساعت قبل از پرواز رزرو شوند.
 • سگ‌ها و گربه‌ها در کابین مجاز هستند اگر وزن ترکیبی حیوان و حامل آن کمتر از 8 کیلوگرم باشد.
 • هر مسافر مجاز به حمل دو حیوان در کابین است.
 • حیوانات باید حداقل 15 هفته برای پروازهای به/از آلمان و 12 هفته برای سایر پروازها سن داشته باشند.

لطفاً قبل از برنامه‌ریزی سفر خود با حیوان خانگی، اطلاعات دقیق و به‌روز را از طریق وب‌سایت رسمی لوفت‌هانزا یا با تماس با نمایندگی آنها جمله سفرخان بدست آورید تا از هرگونه تغییر یا محدودیت اضافی آگاه شوید.

کیفیت پرواز هواپیمایی لوفت هانزا

هنگامی که صحبت از کیفیت پرواز های هواپیمایی لوفت هانزا به میان می‌آید، مسافران انتظارات بالایی دارند. لوفت‌هانزا با ارائه خدمات برتر، از جمله صندلی‌های راحت، سرویس‌دهی عالی و انتخاب وسیعی از غذاها و نوشیدنی‌ها، این انتظارات را برآورده می‌کند. علاوه بر این، این شرکت هواپیمایی با استفاده از هواپیماهای مدرن و پیشرفته، تجربه‌ای ایمن و مطمئن را برای مسافران خود فراهم می‌آورد. از سیستم‌های سرگرمی در پرواز گرفته تا امکانات ویژه برای مسافران تجاری، لوفت‌هانزا تلاش می‌کند تا استانداردهای خود را در هر پرواز حفظ کند.

میزان بار مجاز هواپیمایی لوفت هانزا

میزان بار مجاز هواپیمایی لوفت هانزا بسته به کلاس پروازی و مقصد شما متفاوت است. در اینجا جزئیات مربوط به هر کلاس پروازی را برای شما آورده‌ام:

 • پرواز اکونومی: مسافران می‌توانند یک چمدان به وزن حداکثر 23 کیلوگرم را با خود حمل کنند.
 • پرواز پریمیوم اکونومی: در این کلاس، مسافران مجاز به حمل دو چمدان، هر کدام با وزن حداکثر 23 کیلوگرم هستند.
 • پرواز بیزنس کلاس: مسافران این کلاس می‌توانند دو چمدان به وزن حداکثر 32 کیلوگرم را به همراه داشته باشند.
 • پرواز فرست کلاس: مسافران فرست کلاس می‌توانند سه چمدان، هر کدام به وزن حداکثر 32 کیلوگرم را حمل کنند.

برای کودکان زیر دو سال، صرف نظر از کلاس پروازی، یک چمدان به وزن حداکثر 23 کیلوگرم مجاز است. همچنین، مسافران می‌توانند یک کیف دستی یا کیف لپتاپ به ابعاد حداکثر 40×30×10 سانتی‌متر را به صورت رایگان و خارج از قوانین بار مجاز به داخل کابین ببرند.

بار مجاز داخل کابین هواپیمایی لوفت هانزا

برای بار دستی، میزان و ابعاد مجاز به شرح زیر است:

 • کلاس اکونومی و پریمیوم اکونومی: یک ساک یا چمدان با حداکثر وزن 8 کیلوگرم و ابعاد 55×40×23 سانتی‌متر.
 • بیزنس کلاس و فرست کلاس: دو ساک یا چمدان با حداکثر وزن 8 کیلوگرم و ابعاد 55×40×23 سانتی‌متر.

لطفاً توجه داشته باشید که این اطلاعات ممکن است تغییر کند، بنابراین پیشنهاد می‌شود قبل از سفر خود به وب‌سایت رسمی لوفت هانزا مراجعه کنید تا از آخرین قوانین و مقررات مطلع شوید. همچنین، در صورتی که بار شما بیشتر از حد مجاز باشد.

تخفیف دانشجویی لوفت هانزا

تخفیف دانشجویی لوفت هانزا ، به دانشجویان امکان می‌دهد با قیمت مناسب‌تری به مقصد مورد نظرشان سفر کنند.برای استفاده از تخفیف دانشجویی لوفتهانزا، باید دانشجوی فعال باشید و مدارکی مانند کارت دانشجویی یا اسناد مربوط به ثبت‌نام در دانشگاه خود را ارائه دهید.تخفیف دانشجویی لوفتهانزا برای مقصدهای مختلفی در سراسر جهان اعمال می‌شود. برای استفاده از تخفیف دانشجویی هواپیمایی لوفتهانزا، می‌توانید بلیط خود را از طریق سفرخان نماینده رسمی ایرلاین لوفتهانزا در ایران ، خریداری کنید.

هزینه هر کیلو اضافه بار پرواز خارجی لوفت هانزا

هزینه هر کیلو اضافه بار پرواز خارجی لوفت هانزا به ازای هر کیلوگرم بار اضافه ، یک درصد از قیمت بلیط برای هزینه اضافه بار لوفت هانزا محاسبه میشود. شما می‌توانید هزینه اضافه بار را در فرودگاه پرداخت کنید یا اینکه هنگام رزرو بلیط لوفت هانزا از سفرخان یا حتی پس از خرید بلیط، این کار را انجام دهید. این انعطاف‌پذیری به شما کمک می‌کند تا برنامه‌ریزی سفر خود را با آرامش بیشتری انجام دهید و از سفری بدون دغدغه لذت ببرید.

استعلام بلیط لوفت هانزا

برای استعلام بلیط لوفت هانزا، مسافران گرامی می‌توانند به راحتی و با چند کلیک ساده از طریق وب‌سایت رسمی لوفت هانزا اقدام نمایند. کافی است شماره بلیط و نام خانوادگی خود را در بخش مربوطه وارد کنید تا اطلاعات دقیق و به‌روز پروازی خود را مشاهده کنید. همچنین، می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن موبایل لوفت هانزا، جزئیات بلیط خود را استعلام و مدیریت نمایید.علاوه بر این، بلیط‌های رزرو شده از طریق سفرخان نیز قابل استعلام هستند. مسافرانی که از خدمات سفرخان برای تهیه بلیط خود استفاده کرده‌اند، می‌توانند با ورود اطلاعات در سایت لوفت هانزا از وضعیت رزرو و جزئیات بلیط خود مطلع شوند. این روش، راهی سریع و مطمئن برای بررسی و تأیید اطلاعات پروازی شماست.

پذیرایی هواپیمایی لوفت هانزا

هواپیمایی لوفت‌هانزا به مسافران خود پذیرایی درجه یک ارائه می‌دهد که شامل انواع غذاها و نوشیدنی‌ها می‌شود. در پروازهای طولانی‌مدت اکونومی، مسافران می‌توانند انتظار داشته باشند که پس از بلند شدن هواپیما یک نوشیدنی دریافت کنند، سپس سه وعده غذای اصلی و یک میان‌وعده. این خدمات با توجه به مدت زمان سفر و مقصد متفاوت است و لوفت‌هانزا تلاش می‌کند تا تجربه‌ای لذت‌بخش و راحت را برای مسافران خود فراهم آورد.

لوفت‌هانزا همچنین برای مسافران کلاس بیزینس و اول، منوهای ویژه‌ای ارائه می‌دهد که شامل غذاهای گورمه و انتخاب‌های متنوعی از نوشیدنی‌های با کیفیت است. این شرکت هواپیمایی همواره به دنبال بهبود تجربه پرواز مسافران خود است و به همین دلیل، منوها و خدمات پذیرایی خود را متناسب با فرهنگ‌ها و سلیقه‌های مختلف تنظیم می‌کند.

روزهای پرواز لوفت هانزا به تهران

هواپیمایی لوفت‌هانزا در تمامی ایام هفته از فرودگاه امام خمینی تهران به مقصد فرانکفورت و برعکس پرواز دارد. . این پروازها با هواپیماهای A330 یا A340 انجام می‌شود که شامل سه کلاس محصول: اکونومی، پرمیوم اکونومی و بیزینس کلاس می‌باشد. با این حال، لطفاً توجه داشته باشید که برخی از پروازها به دلیل مسائل امنیتی تا تاریخ 18 آوریل تعلیق شده‌اند. برای اطلاعات دقیق‌تر و به‌روزتر، توصیه می‌شود که به وب‌سایت رسمی لوفت‌هانزا مراجعه کنید یا با نمایندگی‌های آنها تماس بگیرید.

روزهای پرواز لوفت هانزا به تهران
روزهای پرواز لوفت هانزا به تهران

نمایندگی لوفت هانزا در ایران

سفرخان نمایندگی لوفت هانزا در ایران، به عنوان یکی از اصلی‌ترین نمایندگی‌های این هواپیمایی برای ارائه خدمات مسافرتی و رزرو بلیط، معتبر و قابل اعتماد است. سفرخان با ارائه خدمات متنوع و حرفه‌ای، به مسافران ایرانی امکان می‌دهد تا با راحتی و اطمینان بلیط خود را رزرو نموده و از دسترسی آسان به تمامی خدمات مرتبط با سفر خود لذت ببرند. ما با بهره گیری از تکنولوژی روز و تیمی مجرب، امکان خرید بلیط لوفت هانزا ، تنظیم تورهای گردشگری، رزرو هتل‌ها و ارائه مشاوره‌های مسافرتی را فراهم می‌کند.

اطلاعات پرواز لوفت هانزا فرودگاه امام

اطلاعات پرواز لوفت هانزا فرودگاه امام: 51007640 - 021

هواپیمایی لوفت هانزا در تهران تلفن

تلفن لوفت هانزا در تهران (دفتر فروش بلیط هوایپما لوفت هانزا) : در دفتر لوفت هانزا تهران بلیط هواپیما مقصدهای هامبورگ فرانکفورت ، کلن و کانادا و آمریکا صادر میشود. برای مشاهده تلفن هواپیمایی لوفت هانزا در تهران کلیک کنید.

هواپیمایی لوفت هانزا در تهران تلفن
هواپیمایی لوفت هانزا در تهران تلفن

دفتر لوفت هانزا در تهران ساعت کاری

ساعت کاری در لوفت هانزا در تهران از ساعت 9 الی 17 می‌باشد.

سایت رسمی هواپیمایی لوفت هانزا

سایت رسمی هواپیمایی لوفت هانزا :www.lufthansa.com

اطلاعات پرواز لوفت هانزا

پرواز تهران هامبورگ لوفت هانزا

پرواز تهران هامبورگ لوفت هانزا همه روزه از شنبه تا جمعه برگزار می‌شود. این پرواز از فرودگاه خمینی تهران شروع شده و با توقف چند ساعته در فرودگاه فرانکفورت به سمت هامبورگ ادامه می‌یابد. مدت زمان کل پرواز لوفت هانزا تهران هامبورگ حدود 9 ساعت و 55 دقیقه است.

پرواز تهران تورنتو لوفت هانزا

شرکت هواپیمایی لوفت هانزا در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه پروازهایی به تورنتو ارائه می‌دهد. این پروازها دارای دو وقفه در فرودگاه های فرانکفورت و مونیج هستند. مدت زمان پرواز تهران تورنتو لوفت هانزا حدود 22 ساعت است.

پرواز لوفت هانزا از تهران به کلگری

پرواز لوفت هانزا از تهران به کلگری هر روز از فرودگاه امام خمینی با دو وقفه در فرودگاه فرانکفورت و فرودگاه هیترو لندن انجام میشود. ساعت پرواز لوفت هانزا تهران کلگری 2:25 است . مدت زمان پرواز 23 ساعت و 5 دقیقه می‌باشد.

پرواز تهران کبک کانادا لوفت هانزا

پرواز تهران کبک کانادا لوفت هانزا هر روز هفته، از فرودگاه امام خمینی در تهران به سمت فرانکفورت در آلمان برگزار می‌شود. پس از توقفی حدود 4 ساعته در فرانکفورت، این پرواز ادامه می‌یابد و به سمت مونترال کانادا حرکت می‌کند و در نهایت به مقصد نهایی خود، کبک می‌رسد. مدت زمان کل پرواز تهران کبک کانادا لوفت هانزا، حدود 20 ساعت و 3 دقیقه است.

نظرات هواپیمایی لوفت هانزا
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *