هواپیمایی کویت ایرویز : سفرخان نمایندگی رسمی فروش بلیط هواپیمایی کویت ایرویز میباشد. برای تغییرات تاریخ و کنسلی پرواز باید با دفتر هواپیمایی کویت ایرویز تماس بگیرید.

کویت ایرویز

هواپیمایی کویت ایرویز یکی از شرکت‌های هواپیمایی برتر کویت است که در سال ۱۹۵۳ تأسیس شد. این شرکت با ارائه خدمات پروازی به بیش از ۴۰ مقصد در سراسر جهان، از جمله شهرهای اروپایی، آسیایی و آمریکایی، به مسافران خود امکان مسافرت راحت و امن را فراهم می‌کند. هواپیمایی Kuwait Airways با ارائه خدمات با کیفیت و حرفه‌ای، تجربه‌ای لذت‌بخش را برای مسافران خود فراهم می‌کند.

خرید بلیط هواپیمایی کویت

سفرخان، با ارائه خدمات شفاف و بدون واسطه، بهترین قیمت‌ها را برای پروازهای کویت ایرویز عرضه می‌کند. با یک تماس تلفنی، می‌توانید بلیط هواپیمایی کویت خود را به راحتی و با خیال آسوده خریداری کنید. سفرخان، با تمرکز بر راحتی و اطمینان مشتریان، تجربه‌ای بی‌نظیر از خرید بلیط هواپیمایی کویت را فراهم می‌آورد. همین حالا برای خرید بلیط هواپیمایی کویت خود اقدام کنید و سفری خاطره‌انگیز را تجربه کنید.

دفتر کویت ایزویر در تهران

دفتر کویت ایزویر در تهران (نمایندگی رسمی فروش بلیط هواپیما کویت ایزویر ) : خیابان فاطمی نبش کوچه ششم ساختمان تهران64 طبقه اول واحد 7

بار مجاز هواپیمایی کویت

حداکثر وزن مجاز بار مجاز هواپیمایی کویت برای مسافران پروازهای بین المللی وابسته به کلاس سفر و مقصد می‌باشد. برای کلاس اقتصاد، عموماً حداکثر وزن بار مجاز در حدود 23kg تا 30kg است. در کلاس کسری و کلاس اقتصاد فرقاهدار، معمولاً حداکثر وزن بار 32kg است.
بار دستی نیز باید به اندازه 1 عدد وزنی حداکثر 7kg باشد و اندازه آن نباید بیشتر از 56cm در طول، 45cm در عرض و 25cm در عمق باشد.

سایت رسمی هواپیمایی کویت ایزویز

www.kuwaitairways.com

اطلاعات پرواز هواپیمایی کویت

پرواز تهران لندن کویت ایرویز

پرواز تهران لندن کویت ایرویز در روزهای شنبه ، دوشنبه، سه‌شنبه ، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه هر هفته از فرودگاه امام خمینی تهران با توقف چند ساعته در فرودگاه بین المللی کویت به لندن پرواز میکند.مدت زمان پرواز کویت ایرویز تهران لندن حدود 10 ساعت است.

پرواز تهران آمستردام کویت ایرویز

شرکت هواپیمایی کویت در روزهای یکشنبه و جمعه به آمستردام پرواز دارد. این پرواز با وقفه ای در فرودگاه بین الملیی کویت به سمت هلند حرکت میکند. پرواز تهران آمستردام کویت ایرویز حدود 12 است.

پرواز کویت به تهران چه روزهایی است

پرواز کویت به تهران در همه ایام هفته از شنبه تا جمعه از فرودگاه کویت به فرودگاه امام خمینی تهران انجام می‌شود. مدت زمان پرواز نیز حدود 1 ساعت و 40 دقیقه است.

نظرات هواپیمایی کویت ایرویز
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *