هواپیمایی آریانا افغان : سفرخان نمایندگی رسمی فروش بلیط هواپیمایی آریانا افغان میباشد. برای تغییرات تاریخ و کنسلی پرواز باید با دفتر هواپیمایی آریانا افغان تماس بگیرید.

لوگو هواپیمایی آریانا افغان

هواپیمایی آریانا افغان، به عنوان بزرگترین و قدیمی‌ترین شرکت هواپیمایی افغانستان، با ارائه پروازهای مستقیم از تهران به کابل و بالعکس، تجربه‌ای راحت و مطمئن را برای مسافران فراهم می‌کند. با استفاده از ناوگانی مدرن و خدمات مشتریانی درجه یک، آریانا افغان تعهد خود را به ایمنی و راحتی مسافران در هر پرواز تضمین می‌کند. این شرکت، با سابقه‌ای طولانی در ارتباطات هوایی، به عنوان پیشرو در صنعت هوانوردی منطقه شناخته شده و به طور مداوم در جهت بهبود خدمات و گسترش مسیرهای پروازی خود تلاش می‌کند. هواپیمایی آریانا افغان، انتخابی ایده‌آل برای سفرهای امن و راحت بین ایران و افغانستان است.

خرید بلیط هواپیما آریانا افغان

خرید بلیط هواپیما آریانا افغان

سفرخان به عنوان نمایندگی رسمی هواپیمایی آریانا افغان در ایران، انتخابی بی‌نظیر برای تضمین سفری راحت و مقرون‌به‌صرفه است. با ارائه بلیط هواپیما آریانا افغان با بهترین و مناسب‌ترین قیمت، سفرخان تعهد خود را به ارائه خدمات درجه یک و پشتیبانی مشتریان به اثبات می‌رساند. از خرید بلیط هواپیما آریانا افغان به طور آسان تا پشتیبانی 24 ساعته تا پرواز ، هر جنبه‌ای از تجربه شما با دقت و توجه به جزئیات مدیریت می‌شود تا اطمینان حاصل شود که سفر شما به خوبی آغاز می‌شود. با سفرخان، می‌توانید بدون دغدغه برنامه‌ریزی کنید و از هر لحظه سفرتان لذت ببرید. پس برای تجربه‌ای بی‌دردسر و به‌یادماندنی، همین امروز خرید بلیط هواپیما آریانا افغان را از سفرخان آغاز کنید.

دفتر مرکزی شرکت هوایی آریانا

سفرخان به عنوان دفتر مرکزی شرکت هواپیمایی آریانا، واقع در خیابان فاطمی نبش کوچه ششم ساختمان تهران64 طبقه اول واحد 7، خدمات برتر رزرو بلیط هواپیما را از تهران و مشهد به کابل، قندهار، و مزار شریف ارائه می‌دهد. تجربه‌ای متفاوت و مطمئن از سفر را با آریانا تجربه کنید

دفتر هواپیمایی آریانا افغان در تهران

سفرخان دفتر هواپیمایی آریانا افغان در تهران، خدمات رزرو و خرید بلیط هواپیما را به مقاصد کابل، قندهار، و مزار شریف افغانستان از تهران و مشهد ارائه می‌دهد.

شماره تماس شرکت هوایی آریانا در تهران

برای رزرو تلفنی بلیط هواپیما آریانا افغان در مسیرهای مختلفت میتوانید با شماره تماس شرکت هوایی آریانا در تهران تماس بگیرید.
شماره تماس شرکت هوایی آریانا در تهران : 021 - 88999010

تکت فروشی آریانا افغان هوایی کابل، افغانستان

شرکت سفرخان نمایندگی هواپیمایی آریانا افغان یک شرکت هواپیمایی افغانی است که خدمات حمل و نقل هوایی را ارائه می‌دهد. سفرخان نمایندگی آریانا افغان هوایی با ارائه خدمات حمل و نقل هوایی ایمن، قابل اعتماد و سودآور، از طریق پروازهای مستقیم و متصل، مسافران را به افغانستان دعوت می‌کند.این شرکت از ناوگان هواپیماهای خود بهره‌برداری می‌کند و قیمت‌های جذابی را ارائه می‌دهد.برای خرید تکت آریانا افغان، مسافران گرامی ابتدا با تماس تلفنی با ما تاریخ مورد نظر را چک میکنند . در صورت تمایل تصویر صفحه اول پاسپورت خود را به شماره‌های واتس‌اپ سفرخان ارسال کنند. پس از بررسی پاسپورت، کارشناسان فروش تکت، شماره کارت حساب یا لینک پرداخت آنلاین را برای مسافران ارسال می‌کنند و بلیط پس از پرداخت مبلغ به صورت فایل پی‌دی‌اف برای مسافران ارسال می‌شود.

سایت شرکت هوایی آریانا

www.flyariana.com

اطلاعات پرواز هواپیمایی آریانا افغان

نظرات هواپیمایی آریانا افغان
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *